Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Polští CI Games chtějí do roku 2020 vydat tři nové hry

Úterý 9.1.2018 15:03
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Polští CI Games chtějí do roku 2020 vydat tři nové hry
Zároveň chystají novou taktickou střílečku a hodlají přivést na svět i Lords of the Fallen 2.

 

Tvůrci hardcore RPG titulu Lords of the Fallen a taktické akční série Sniper: Ghost Warrior odhalili své plány pro následující dva roky. Polská společnost má ve vývoji tři hry, které chce uvést na trh do konce roku 2020.

I přes horší prodeje open-world akce Sniper: Ghost Warrior 3, která nedokázala naplnit očekávání firmy a nedosáhla za půl roku ani na milion prodaných kusů, se CI Games po finanční stránce dobře daří. Vedení doufá, že Ghost Warrior 3 dokáže ještě hráče přilákat, i z toho důvodu je na 26. ledna plánována bezplatná aktualizace. Ta do hry přidá očekávaný multiplayer s trojicí herních módů. Více jsme psali zde.

Tři nové tituly, které spatří světlo světa do konce roku 2020, mají celkový rozpočet zhruba 100 milionů zlotých. CI Games si od nich slibují rozšíření svého portfolia. K nim se ještě přidá nová taktická střílečka, na níž spolupracuje čínská firma Virtuos, a snad i Lords of the Fallen 2. Tam ale vývoj ještě ani nezačal, CI Games hledají studio, které by se vývoje chopilo. V současné době probíhají rozhovory s potenciálními partnery.

Zdroj: PPE.pl

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
SteveHood
      9.1.2018 22:38 SteveHood

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Souhlas!

dopitapetr napsal:Mě Lords of the Fallen taky docela bavilo, ale jen prvních pár hodin. Obtížnostne hrozně nevyrovnane a prostředí monotónní. Většinu bossů jsem dal na první pokus, krom toho posledního. Toho jsem nedal vůbec. Už jsem na to neměl nervy a to se považuju za veterána Darks Souls série. Pokud ta dvojka někdy vznikne, tak doufám že to bude o dost lepší. Na zmíněné Souls to nemá ani zdaleka.

dopitapetr
  2x    9.1.2018 22:09 dopitapetr

Mě Lords of the Fallen taky docela bavilo, ale jen prvních pár hodin. Obtížnostne hrozně nevyrovnane a prostředí monotónní. Většinu bossů jsem dal na první pokus, krom toho posledního. Toho jsem nedal vůbec. Už jsem na to neměl nervy a to se považuju za veterána Darks Souls série. Pokud ta dvojka někdy vznikne, tak doufám že to bude o dost lepší. Na zmíněné Souls to nemá ani zdaleka.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

zebrostroj74
      9.1.2018 20:21 zebrostroj74

Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběNyr nfv gb arohqbh NNN uel. Wvanx ohqr xinyvgn cbpuloaá.Ale asi to nebudou AAA hry. Jinak bude kvalita pochybná.

CORDONASTRA
      9.1.2018 17:59 CORDONASTRA

Ja chci Lord of the Fallen 2 na PlayStation 4ku A to co mozna nejdriv

matezcz
      9.1.2018 17:15 matezcz

@ odpověď na komentář od Miky:Díky :-)

Miky napsal:Neboj, to nebudou, viz [ odkaz ]

Miky člen redakce
      9.1.2018 16:52 Miky

@ odpověď na komentář od matezcz:Neboj, to nebudou, viz [ odkaz ]

matezcz napsal:Hlavně ať už nedělají otevřený světy :D

matezcz
      9.1.2018 16:47 matezcz

Hlavně ať už nedělají otevřený světy :-D

jiiirka
  4x    9.1.2018 16:44 jiiirka

Je to škoda že se SGW3 tak dobře neprodával :-( , i přes větší množství bugů to podle mě byla jedna z nejlepších her minulého roku :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SteveHood
  1x    9.1.2018 15:08 SteveHood

Lords of the Fallen mě celkem bavilo. . dvojku bych uvítal. :-)

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.