Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall

Úterý 9.1.2018 18:27
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC

Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall
Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně.

 

Další týden, další nový národ, který bude do strategie Civilization VI přidán s expanzí Rise and Fall. Po Koreji, Nizozemsku, Mongolsku, Indii a indiánském kmeni Krí se seznámíme s Gruzií, kterou v letech 1184 až 1213 vedla královna Tamara. V reálném životě pomohla sjednotit rozdělené království.

„Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně, přezdívané Král králů a královna královen. Za její vlády byl Gruzínským státem podroben každý sousední muslimský stát,“ dočteme se na Wikipedii.

V Civilization VI bude Tamara disponovat schopnostmi Glory of the World, Kingdom a Faith, které ji umožní získat zajímavé bonusy při vyhlášení války. Jedinečnou jednotkou Gruzie jsou Khevsureti. Jde o válečníky s meči a sekerami. V noci se dokážou nepozorovaně dostat na nepřátelské území, zatímco unikátní budova pojmenována Tsikhe je náhradou za Renaissance Walls a zvyšuje úroveň obrany a postavíte ji levněji než původní budovu.

Rise & Fall přidá do Civilization VI celkem osm nových národů a devět nových vůdců. Tím hlavním je ale mechanika Great Ages, která přinese nové výzvy a bonusy při procházení historických okamžiků zlatého věku a doby temna. Každé město bude mít navíc individuální loajalitu vůči vašemu vedení, což bude mít dopad na zdroje, které z tohoto města budete získávat. Do těchto měst budete moci jmenovat guvernéry, nabídnou jedinečné specializace pro zvýšení loajality města.

Civilization VI: Rise and Fall vyjde 8. února 2018.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Sutom
      10.1.2018 13:11 Sutom

@ odpověď na komentář od Nocturme:To byl problém i v pětce. Jestli to tak stále funguje, pak nemá dle mého, význam šestku kupovat. Popravdě to byla jediná věc, co mě na pětce srala, proto už jsem ji znova nerozehrál.

Nocturme napsal:Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.

Nocturme
  1x    10.1.2018 10:08 Nocturme

Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.