Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Za dva týdny uzavřená beta pirátského Sea of Thieves

Středa 10.1.2018 11:36
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, Xbox One

Za dva týdny uzavřená beta pirátského Sea of Thieves
Další uzavřené testování připravovaného pirátského dobrodružství, které má vyjít za dva měsíce.

 

Společnosti Rare a Microsoft oznámily uzavřené testování bety připravovaného pirátského dobrodružství Sea of Thieves, které si mohli všichni hráči v prosinci vyzkoušet v technické alfě.

Uzavřená beta začne 24. ledna v jednu odpoledne našeho času a skončí 29. ledna v devět ráno. Do bety budou mít přístup hráči, kteří se zaregistrovali do Insider programu před 1. prosince 2017 a ti, co si předobjednali hru na Xbox Store nebo v kamenném obchodě. V druhém případě je nutné uplatnit kód z kosmetického balíčku Black Dog. Beta se má objevit ve vaší knihovně den před spuštěním, abyste si ji mohli stáhnout.

Pokud se do bety dostanete, musíte myslet na to, že nejde o ukázku z plné, dokončené verze.

Plná verze Sea of Thieves je v plánu na 20. března pro Xbox One a PC s Windows 10.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Virus_3000
      11.1.2018 16:07 Virus_3000

Hele, mě u toho předprodeje trošku štve akorát to, že je několik různých cen. Podívejte se, kolik hra stojí v eurech, librách a dolarech.
Jinak samozřejmě z alfy nemůžeme usuzovat, jestli to stojí za ty peníze. Beta by měla být trošku naplněnější, uvidíme. Osobně to mám s cenou tak, že gamesy kolem patnácti stovek nekupuju. Až když je výprodej, sleva nebo tak něco a cena klesne někam k tisícovce nebo pod ní. A tady jsem zvědavej, jak to bude vypadat a jak bude naplněný herní svět. Zatím se v průběhu alfy vše zlepšovalo, což se mi líbilo. Uvidíme.

Bonny
      10.1.2018 17:08 Bonny

@ odpověď na komentář od Miky:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběCbxhq ohqr i orgr zbmabfg ilmxbhfrg ifrpura bofnu n ohqr gbub bceniqh qbfg n ar wnx i nycur, gnx ol gn pran zbuyn frqrg. Nyr wrfgyv wr i nycur ppn 50% bofnuh (ilpunmvz m genqreh an bfgebirpu) , gnx fr obwvz, mr gb ohqr wrqra m grpu gvghyh, pb zry cbgrapvny, nyr arilhmvy gb.Pokud bude v bete moznost vyzkouset vsechen obsah a bude toho opravdu dost a ne jak v alphe, tak by ta cena mohla sedet. Ale jestli je v alphe cca 50% obsahu (vychazim z traderu na ostrovech) , tak se bojim, ze to bude jeden z tech titulu, co mel potencial, ale nevyuzil to.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Všichni tady píšete o malém obsahu, ale nikdo z nás ještě nehrál plnou verzi, pouze alfa verzi. Uvidíme, co bude v betě a hlavně, co bude ve finální verzi. Až poté bych se rozčiloval nad cenou.

dinss
      10.1.2018 17:02 dinss

@ odpověď na komentář od Miky:Já se pouze domnívám, že to tak je. Nicméně beta měsíc před vydáním není beta ale spíš demo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Všichni tady píšete o malém obsahu, ale nikdo z nás ještě nehrál plnou verzi, pouze alfa verzi. Uvidíme, co bude v betě a hlavně, co bude ve finální verzi. Až poté bych se rozčiloval nad cenou.

Miky člen redakce
      10.1.2018 16:39 Miky

Všichni tady píšete o malém obsahu, ale nikdo z nás ještě nehrál plnou verzi, pouze alfa verzi. Uvidíme, co bude v betě a hlavně, co bude ve finální verzi. Až poté bych se rozčiloval nad cenou.

Bonny
      10.1.2018 16:37 Bonny

@ odpověď na komentář od nikoIX:Dukaz misto slibu [ odkaz ]Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

nikoIX napsal:Cože? ! tohle stojí 60€? Tak za to minimum obsahu co v tý hře je, tyhle prachy taky odmítám dát.

nikoIX
      10.1.2018 16:21 nikoIX

@ odpověď na komentář od Bonny:Cože? ! tohle stojí 60€? Tak za to minimum obsahu co v tý hře je, tyhle prachy taky odmítám dát.

Bonny napsal:Jo a cena se mi zda vysoka. Nedal bych za to 60€, kdyby to byla normalni cena do 40ti €, tak by uz stalo za uvahu.

Bonny
      10.1.2018 16:11 Bonny

@ odpověď na komentář od dinss:Nemuzu rict nic o obsahu, ale hratelnost je super, kdyz hrajes ve ctyrech. Dost jsme se s kamosema bavili nez a to jsme ani nemuseli hledat poklady :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dinss napsal:Působí to na mne, že je to jen o exploringu. Navíc těch frakcí tak taky není moc. Jaky na to máš názor? Betu jsem bohužel nehrál.

dinss
      10.1.2018 15:59 dinss

@ odpověď na komentář od Bonny:Působí to na mne, že je to jen o exploringu. Navíc těch frakcí tak taky není moc. Jaky na to máš názor? Betu jsem bohužel nehrál.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Bonny napsal:Jo a cena se mi zda vysoka. Nedal bych za to 60€, kdyby to byla normalni cena do 40ti €, tak by uz stalo za uvahu.

Bonny
  1x    10.1.2018 13:40 Bonny

Jo a cena se mi zda vysoka. Nedal bych za to 60€, kdyby to byla normalni cena do 40ti €, tak by uz stalo za uvahu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Plaiman
      10.1.2018 13:09 Plaiman

Konečně, na tohle se opravdu těším. :-)

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.