Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One

Středa 10.1.2018 14:16
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One
Plnohodnotný remaster s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily.

 

Společnost THQ Nordic dnes udělala radost všem příznivcům detektivních adventur. Oznámila totiž vydání remasteru hry The Raven: Legacy of a Master Thief, která spatřila světlo světa v roce 2013 ve verzi pro PC.

The Raven Remastered je vylepšenou verzí původního titulu The Raven: Legacy of a Master Thief a vyjde již 13. března letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vydavatelství THQ Nordic tvrdí, že jde o plnohodnotný remaster, který se pochlubí novými animacemi, nasvícením nebo lepšími vlasy. To vše bude v plném HD rozlišení a navíc bude hra obohacena o titulky ve francouzštině, španělštině a zjednodušené čínštině. Původně měla jen německé, ruské, polské a italské titulky.

V současné době bohužel nevíme, zda původní PC verze bude na Steamu bezplatně aktualizována o vylepšení nebo vyjde zcela nová verze, kterou si budou muset hráči koupit.

The Raven Remastered hráče zavede do Londýna roku 1964. V místním muzeu někdo ukradl vzácný drahokam a na místě činu zanechal havraní pero, které signalizuje, že by někdo mohl jít ve stopách legendárního mistrovského zloděje. Ten před lety záhadně zmizel. Není tak divu, že se o případ začne zajímat pupkatý detektiv Legrand, jenž má s havranem nevyřízené účty. Na hráči bude pustit se do zkoumání důkazů, vše objasnit a snad i chytit zloděje. Nebude to ale nic jednoduchého, v rámci pátrání se podíváte do švýcarských Alp, na majestátní výletní loď nebo do káhirského muzea.

Původní PC verze The Raven: Legacy of a Master Thief získala v hodnocení od novinářů v průměru 74 procent, zatímco hráči se přiklánějí spíše k 7/10. Na Steamu jsou recenze spíše kladné.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
strykercz
      10.1.2018 20:00 strykercz

@ odpověď na komentář od Miky:takove hry nehraju ale uvítal bych doom a doom 2 remastery na PC

Miky napsal:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

Miky člen redakce
      10.1.2018 14:45 Miky

@ odpověď na komentář od matezcz:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

matezcz napsal:Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :D

matezcz
      10.1.2018 14:34 matezcz

Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.