Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

State of Decay 2 v květnu a Crackdown 3 v červnu?

Čtvrtek 11.1.2018 11:47
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, Xbox One

State of Decay 2 v květnu a Crackdown 3 v červnu?
Možné datum vydání dvou Xbox One (a Windows 10) exkluzivit.

 

Aktualizace: Datum vydání na španělském Amazonu se rychle rozšířil po internetu a už na něj reagovalo i studio Undead Labs‏, které připravuje State of Decay 2. Podle tweetu nemáme datu vydání věřit. 25. května tak State of Decay 2 očekávat nemáme. Snad se oficiální termín dozvíme brzy, máme zůstat trpěliví.

Původní zpráva: Když Microsoft na pulty obchodů uvedl výkonnější Xbox One X, tak se majitelé museli spokojit se staršími hrami. To se v letošním roce změní. Společnost z amerického Redmondu má ve vývoji několik zajímavých kousků, mezi ně se řadí pokračování zombie surivalu State of Decay a open-world akce Crackdown 3. Kdy ale tyhle dva tituly vyjdou?

Podle Amazonu již velmi brzy. Španělská pobočka tohoto obchodu totiž na svých stránkách uvedla, že State of Decay 2 vyjde 25. května a Crackdown 3 o pouhý měsíc později, konkrétně 29. června.

Pokud se data vydání ukážou pravdivá, tak během jara budeme mít možnost si zahrát minimálně tři Xbox One (a Windows 10 exkluzivity). Kromě těchto dvou totiž má spatřit světlo světa i pirátské Sea of Thieves, přesněji 20. března.

Zdroj: WCCFTech.com

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Ľubor Fabian
      22.1.2018 16:08 Ľubor Fabian

SoD2 asi je exkluzivita MS, asi zjaden PS4 ! ?

reflex24
  1x    11.1.2018 23:01 reflex24

@ odpověď na komentář od Anciabl:Spíš to bude jako Quantum Brake, nenadchne, ale ani neurazí. :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Anciabl napsal:U Crackdown věřím že to bude propadák

Anciabl
  4x    11.1.2018 10:59 Anciabl

U Crackdown věřím že to bude propadák

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.