Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord

Čtvrtek 11.1.2018 14:19
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord
V počtu hrajících hráčů. Multiplayer GTA V hrálo více hráčů než kdykoli předtím.

 

Gangsterská akce Grand Theft Auto V nezastavuje a ani nebrzdí. Poprvé vyšla před čtyřmi roky, a přesto dokáže každý týden zaujmou spoustu hráčů, kteří neváhají a tuhle skvělou hru od Rockstaru si kupují. Důkazem jsou prodejní žebříčky z Velké Británie, kde se v seznamu deseti nejprodávanějších her GTA V pravidelně objevuje.

Další důkaz o popularitě přinesl sám Rockstar. Tvůrci se pochlubili, že GTA Online čtyři roky po spuštění překonalo rekord v počtu hranících hráčů. Multiplayer GTA hrálo více hráčů než kdykoli předtím. Ptáte se, kolik to bylo? To bohužel už vývojáři neprozradili.

Není tak divu, že Rockstar pravidelně multiplayer aktualizuje a obohacuje ho o nový obsah. Zmínit můžeme nejnovější heist. The Doomsday Heist dorazil 12. prosince 2017 a hráči se v něm musejí pokusit zachránit San Andreas před totální zkázou, při něm se spojí megalomanský miliardář, idealistická agentka od zpravodajců, společensky neohrabaný konspirační teoretik a neurotický superpočítač.

Nebo zajímavé módy v podobě závodů Transform Races, v němž se neustále mění typy dopravních prostředků, případně potom kaskadérské retro závody z ptačí perspektivy.

Grand Theft Auto V prodalo 85 milionů kusů a řadí se mezi nejprodávanější hry. Podle společnosti The NPD Group jde o nejprodávanější hru ve Spojených státech amerických.

Připomeňme, že Rockstar v současné době připravuje westernovou akci Red Dead Redemption 2, která rovněž bude mít multiplayer ve stylu GTA Online. Není divu, není divu.

Zdroj: IGN.com

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Ondrej_V
      12.1.2018 18:48 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Playman:Jop, heist (y) s ozbrojenými vozidly.

Playman napsal:Což je nový heist? Nevím nehrál jsem.

Playman
      12.1.2018 17:49 Playman

@ odpověď na komentář od VampikCZ:Což je nový heist? Nevím nehrál jsem.

VampikCZ napsal:Aby netrhali rekordy, když přidali to po čem hráči volali celou tu dobu. :lol:

VampikCZ
  1x    12.1.2018 17:43 VampikCZ

Aby netrhali rekordy, když přidali to po čem hráči volali celou tu dobu. ^_^

Ondrej_V
  1x    11.1.2018 19:30 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Tom@n:Mluvil v květnu o Smuggler's Run... Nic o hangárech, úpravách letadel nebo zmínku o Fort Zancudu jsi tam neviděl? Tos to docela prolítnul. Nebudu ti označovat, co je tam kde napsaný, zdroj jsem Ti dal. Nejsem YouTuber, abych Ti to předžvejkal.Komentář byl naposledy upraven upraven 11.1.2018 19:36

Původní verze před úpravami:Mluvil v květnu o Smuggler's Run... Nic o hangárech, úpravách letadel nebo zmínku o Fort Zancudu jsi tam neviděl? Tos to docela prolítnul. Nebudu ti označovat, co je tam kde napsaný, zdroj jsem Ti dal.

Tom@n napsal:No našel jsem že 4. 5. mluvil o Gunrunning, což je 21 dní před oficiálním oznámením, což asi nějakou kredibilitu má, ale to je jediný co se potvrdilo, zatím. Nic o dalších updatech kromě toho co by mělo být teď s Haoem jsem nenašel

Playman
      11.1.2018 19:01 Playman

Já GTA V koupil již při vydání a dobrej rok a půl jsem to nezapnul. A lidi co jsem znal a mám v přátelích to v tu dobu taky nezapli. Což je asi škoda. Tu hru musím zase hrát. Ale stahovat znova 60 GB? ERGH... ehm, no nic moc. :>

Tom@n
      11.1.2018 18:32 Tom@n

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:No našel jsem že 4. 5. mluvil o Gunrunning, což je 21 dní před oficiálním oznámením, což asi nějakou kredibilitu má, ale to je jediný co se potvrdilo, zatím. Nic o dalších updatech kromě toho co by mělo být teď s Haoem jsem nenašel

Ondrej_V napsal:Twitter
@LegitLeaksGTA
Koukni se na příspěvky z loňského května. To by mělo utvrdit jeho kredibilitu. Bohužel se teď zase odmlčel...

Ondr4h
      11.1.2018 18:24 Ondr4h

Rozlišujte gta v a gta online, GTA V je oproti onlinu mrtvé a pár let tam nic nepřidali. Teda sice rádio, ale mám pocit že kdyby to šlo tak ho nechají jen v onlinu.

Online sice žije, ale na single v rockstaru pěkně kálí.

Ondrej_V
      11.1.2018 17:56 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Tom@n:Twitter
@LegitLeaksGTA
Koukni se na příspěvky z loňského května. To by mělo utvrdit jeho kredibilitu. Bohužel se teď zase odmlčel...

Tom@n napsal:Máš nějaký odkaz na forum nebo někam kde se to psalo, nebo odkud máš tu informaci? :D. Já už přestal zvládat číst ty spekulace o Next DLC :D

caukyy
  1x    11.1.2018 17:49 caukyy

Online je super jen mi často přijde, že spíše hraju loading simulátor :-)

Tom@n
      11.1.2018 17:03 Tom@n

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Máš nějaký odkaz na forum nebo někam kde se to psalo, nebo odkud máš tu informaci? :-D. Já už přestal zvládat číst ty spekulace o Next DLC :-D

Ondrej_V napsal:Letos přijde Tuner DLC, který bude spojený s Hao (Haem) . Objeví se i katana a yakuza. A nejspíš budeme tunit vozy v Dekotoře. Vsadím se, že se objeví i vznášedlo.

Jinak součet všech odehraných misí v The Doomsday Heistu čítá přes 180 milionů. Takže by se to dalo prohlásit jako úspěšné DLC.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.