Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Oznámen remaster Dark Souls

Čtvrtek 11.1.2018 15:34
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, Switch

Oznámen remaster Dark Souls
Pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

Troufnete si na nebezpečnou a velmi těžkou výpravu, při které budete opravdu často umírat? Pokud ano, tak se můžete těšit na remaster hardcore RPG titulu Dark Souls od japonského studia FromSoftware.

Remaster Dark Souls byl oznámen dnes odpoledne na prvním Nintendo Directu letošního roku. Vyjde ale nejen na Nintendo Switch, ale rovněž na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Stane se tak přesně 25. května letošního roku a zahrne dodatečný obsah Artorias of the Abyss společně s multiplayerem/kooperací pro šest hráčů. Servery budou dedikované.

Podle spekulací má být Switch verze ve vývoji zvlášť a na všech čtyřech platformách mají být Dark Souls vylepšeni s přepracovaným nasvícením a speciálními efekty založenými na Dark Souls 3, stejně tak textur ve vyšším rozlišení.

„Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. DARK SOULS: REMASTERED zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss,“ dočteme se v tiskové zprávě.

„Hra DARK SOULS: REMASTERED, která byla vyvinuta věhlasným studiem FromSoftware, umožní hráčům objevovat pokřivený starodávný svět Lordranu prvního dílu kriticky oceňované akční RPG série tak, jako ještě nikdy předtím. Nechte se pohltit bohatým světem Dark Souls díky dynamickému 4K rozlišení. Utvářejte si postupně svou postavu, objevujte děsivé lokace a shromažďujte a osvojte si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel a vytvořte si tak skutečně jedinečný herní styl.“

„Ve světě DARK SOULS: REMASTERED je ukryto celkem 9 paktů k odhalení, která budou hráče motivovat k provádění online interakcí. Kooperace nebo konfrontace, podpora nebo zrada – jakou cestu si zvolíte Vy? Hra dovoluje online propojení až 6 hráčů.“

Samozřejmostí je podpora PlayStationu 4 Pro a Xboxu One X. Na obou výkonných konzolích se máme dočkat rozlišení 4K a podpory HDR.

Akční hardcore RPG Dark Souls, které je duchovním pokračováním Demons Souls, původně vyšlo v roce 2011 na PS3 a Xbox 360. Po roce následovala PC verze.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Deeside
  1x    16.1.2018 07:48 Deeside

Super, konečně si zahraju na konzoli celou trilogii :-D

Corvus
      12.1.2018 13:29 Corvus

Jinak mám informaci z Xzone: pro PC bude pouze digitální verze :-( Pochopitelně... Tak jsem navrhnul aspoň steelbook s vloženým kódem. Když nic jiného. Velká škoda :-(

Theogreel
      12.1.2018 10:55 Theogreel

Tak prý Amerika ne... Tak schválně co Evropa...

Miky člen redakce
      12.1.2018 10:49 Miky

@ odpověď na komentář od Corvus:Koukám, psal jsi to v tom předchozím komentáři. Toho jsem si nevšiml.

Corvus napsal:Psal jsem, že je to only Japan.

Corvus
      12.1.2018 08:10 Corvus

@ odpověď na komentář od Miky:Psal jsem, že je to only Japan.

Miky napsal:Ale no tak. Musíš předbíhat? :-) Navíc zatím to bylo oznámeno jen pro Japonsko, pro EU a US jsem to ještě neviděl.

Theogreel
      12.1.2018 07:45 Theogreel

@ odpověď na komentář od CrazyF1ZZ:Jo, díky. Asi jsem se špatně zeptal. Myslel jsem sérii DS.

CrazyF1ZZ napsal:Jestli myslíš jestli na sebe navazují DS1 - DS2 - DS3, tak vpodstatě ano. DS1 a DS3 jsou obecně dost podobné co se týče témat/příbehu/lokací.

Všechny ty hry se dají hrát samostatně a vlastně se nic nestane když začneš u trojky a první díl zahraješ jako poslední, ale podle mě je nejlepší hrát je chronologicky, můžeš tak pochytit spoustu odkazů na předchozí díly apod.

CrazyF1ZZ
      12.1.2018 00:29 CrazyF1ZZ

@ odpověď na komentář od Theogreel:Jestli myslíš jestli na sebe navazují DS1 - DS2 - DS3, tak vpodstatě ano. DS1 a DS3 jsou obecně dost podobné co se týče témat/příbehu/lokací.

Všechny ty hry se dají hrát samostatně a vlastně se nic nestane když začneš u trojky a první díl zahraješ jako poslední, ale podle mě je nejlepší hrát je chronologicky, můžeš tak pochytit spoustu odkazů na předchozí díly apod.

Theogreel napsal:Já se jen tak zeptám... Po Bloodborne bych rád zkusil Dark Souls. Navazují nějak významně ty díly na sebe?

CrazyF1ZZ
      12.1.2018 00:25 CrazyF1ZZ

Hrál jsem všechny díly. DS1 ale asi nejméně, právě proto, že jakmile jsem poprvé spustil DS2 a mohl tak naplno vidět, jak trestuhodně špatný port na PC DS1 je, tak už se mi k tomu nikdy moc vracet nechtělo. Level design a příběh/lore má DS1 asi nejlepší ze všech dílů, ale hrát ten PC port je vážně peklo, obzvlášť když to porovnáte s ostatními díly.

Takže remaster je super, rozhodně to je překvapení, spíše jsem čekal remaster demons souls, ale tímhle se nedá opovrhnout. Doufám, že dají slevu pro majitele DS1 na PC, jako omluvu za ten zkaženej port.

FanyX
      12.1.2018 00:10 FanyX

@ odpověď na komentář od Theogreel:O návaznosti se moc mluvit nedá, jsou to akorát hry ze stejného univerza.

Theogreel napsal:Já se jen tak zeptám... Po Bloodborne bych rád zkusil Dark Souls. Navazují nějak významně ty díly na sebe?

SteveHood
      11.1.2018 23:36 SteveHood

@ odpověď na komentář od Theogreel:Nemyslím si.

Theogreel napsal:Já se jen tak zeptám... Po Bloodborne bych rád zkusil Dark Souls. Navazují nějak významně ty díly na sebe?

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.