Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nový mód pro Super Mario Odyssey nebo novinka Mario Tennis Aces

Čtvrtek 11.1.2018 16:22
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
Switch

Nový mód pro Super Mario Odyssey nebo novinka Mario Tennis Aces
Nintendo uspořádalo první letošní Direct a představilo spoustu novinek pro Switch.

 

Po oznámení remasteru Dark Souls, který v květnu zasáhne nejen Switch, ale také PC, PlayStation 4 a Xbox One, oznámila společnost Nintendo na svém prvním letošním Directu několik dalších novinek pro své fanoušky. Pojďme se na ně postupně podívat.

Super Mario Odyssey dostane Balloon World

Hráči si v únoru budou moct stáhnou bezplatný update pro Super Mario Odyssey, který přidá novou minihru zvanou Baloon World. Jakmile si hráči stáhnou bezplatný update a dokončí hlavní příběh, bude jim Baloon World zpřístupněn. Pro jeho hraní stačí promluvit si s Luigim. V “Hide It” módu dostanou hráči určitý čas, po který mohou schovat balónek. V módu “Find It” zase hledají balónky, které ukryli ostatní hráči. Hráči mohou stoupat na žebříčku, pokud se jim bude dařit nacházet ukryté balónky a zároveň je dobře ukrývat. Tento bezplatný update přijde v únoru a přinese s sebou i nové filtry pro Snapshot Mode nebo nové kostýmy.

Na jaře vyjde Mario Tennis Aces

Mario Tennis Aces přinese novou úroveň dovedností a soupeření na Nintendo Switch. Mario oblékne nóbl tenisový outfit pro intenzivní souboje proti množství soupeřů v napínavých tenisových duelech. Nové prvky v hratelnosti tenisu vyzvou vaši schopnost číst vašeho soupeře, abyste mohli určit, jaký odpal vám poskytne výhodu. Poprvé od Mario Tennis na Gameboy Advance je navíc přítomný příběhový mód, který hraní tenisu dodá nový směr a postaví vás proti různým bossům, vyšle na vzrušující mise a mnohem vice. Hra přijde na Nintendo Switch během letošního jara.

Hyrule Warriors: Definitive Edition pro Switch

Na jaře vyjde rovněž Hyrule Warriors v definitivní edici. To znamená, že na Nintendu Switch si zahrajete původní hru se všemi dodatečnými balíčky. K dispozici tak bude všech 29 hratelných postav z Wii U a 3DS verzí Hyrule Warriors Legends. Krom toho hra nabídne ještě nové outfity pro Linka a Zeldu na základě The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze již 4. května

Donkey Kong, Diddy Kong, Dixie Kong a Cranky Kong se vrací do Donkey Kong Country: Tropical Freeze pro Nintendo Switch. Tomuto titulu nechybí ani trochu zábavy a výzvy z původní hry, navíc obsahuje nový mód pro začátečníky, který nováčkům umožní hrát jako báječný Funky Kong. Funky Kong umí dvojité skoky, vznášet se, dělat nekonečné kotouly, a dokonce I nekonečné vývrtky ve vodě. Díky jeho pevnému surfovacímu prknu ho nezastaví ani bodáky. Hra vyjde 4. května 2018 pro Nintendo Switch.

Donkey Kong pro Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Donkey Kong se dostane do tahového RPG titulu Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Donkey Kong bude hratelnou postavou v novém příběhu, který obohatí hru během jara letošního roku. Pokud máte Season Pass, budete mít DLC zdarma, prodávat se bude ale i samostatně za dosud nespecifikovanou cenu.

Kirby je zpět

Máte rádi Kirbyho? Dobrá zpráva, Kirby se vrátí. Stane se tak již 16. března na Switchi. Kirby Star Allies se pochlubí HD rozlišením a nebude na všechno sám, k dispozici bude mít až tři kamarády. S nimi bude dobrodružství určitě zábavnější.

Novinky pro Pokkén Tournament DX

V neposlední řadě Nintendo oznámilo ještě dodatečné balíčky pro Pokkén Tournament DX. 31. ledna dorazí Pokémon Aegislash, Pokémon Mega Rayquaza a Mimikyu. 23. března potom Blastoise se svými pomocníky.

Na všechny novinky se můžete sami podívat ve videu:

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Falleen
      12.1.2018 06:20 Falleen

Tohle byl Direct Mini, takže bych se o pořádné oznámení her na klasickém Directu nebál. To nám teprve setne peněženky.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

johnny_jay
      11.1.2018 17:50 johnny_jay

Ten Update pro Maria zní skvěle :-) Snad nás letos čeká spousta skvělých her pro SwitchKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.