Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Důvody odkladu PC verze a smrtící oblast z Monster Hunter: World

Pátek 12.1.2018 11:40
Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Důvody odkladu PC verze a smrtící oblast z Monster Hunter: World
Díky novému gameplay videu můžeme navštívit Coral Highlands.

 

Capcom vydal nové devítiminutové gameplay video z akce Monster Hunter: World, ve kterém navštívíme další z oblastí, nazvanou Coral Highlands.

Nezapomeňte, že od 18. do 22. ledna proběhne na PlayStationu 4 poslední veřejný betatest. Plná verze Monster Hunter: World vyjde celosvětově pro PlayStation 4 a Xbox One už 26. ledna a následně na PC někdy koncem tohoto roku. V rozhovoru pro GamesRadar vysvětlil producent hry Ryozo Tsujimoto důvody odkladu vydání PC verze.

Tsujimoto řekl, že půjde o úplně nový typ hry, vlastně první Monster Hunter: World a Capcom proto chce zajistit, aby byl dokonalý. „Jakožto hlavní hra série Monster Hunter, která je zároveň náš první počítačový titul, chceme si být jisti, že bude kvalitní. Takže místo toho, abychom během vývoje konzolových verzí hledali další prostředky, věnovali jsme jim plnou pozornost. Chceme konzolové verze vyprovodit ze dveří a pak budeme potřebovat nějaký čas, abychom vytvořili co nejlepší PC verzi.“

Podle slov Tsujimota je cílem společnosti Capcom vytvořit pro PC hráče opravdu skvěle optimalizovanou PC verzi: „Počítačové verze vyžadující více práce. U konzolí používáte first party matchmaking, ať je to PSN nebo Xbox Live, stačí když se připojíte, ale u počítačů budeme muset pracovat trochu víc, než vytvoříme vlastní matchmaking. Doufáme, že PC hráči nebudou muset čekat o moc déle, abychom vám dokázali přinést opravdu skvěle optimalizovaný zážitek."

Zdroj: Capcom

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Rascal
      14.1.2018 20:15 Rascal

@ odpověď na komentář od Lazy:Vzhledem k tomu že jsem o GTAV docela stál, tak jsem se tím dost zabýval. Vydali verzi pro konzole s tím že PC verze oznámená nebyla a na dotazy odpovídali že jí neplánují. Proto u mě hnije PS3 verze. S verzí na PC se uráčili vylézt na veřejnost až o 2 roky později. Vzhledem k tomu že dosavadní GTA jsem hrál na PC, nepočítal jsem s tím že bych pořízoval PS3 verzi. Bohužel rockstar dal jasně najevo, že PC hráči jsou jim uplně ukradení. Nakonec otočili, ale ty začátky si přesně pamatuju.

Lazy napsal:Rockstar po vydani pc verze rekl ze s pc verzi se pocitalo uz od zacatku vyvoje GTA5 :) takze nevim kde jsi na to prisel a co si pamatuju, tak oficialne nedal prohlaseni ze pc ci jina verze nebude.

Mr.Lolendo
      13.1.2018 10:18 Mr.Lolendo

Hmm to by měli zamakat protože to vypadá jak CCC hra. :-D

Lazy
      13.1.2018 00:04 Lazy

@ odpověď na komentář od Rascal:Rockstar po vydani pc verze rekl ze s pc verzi se pocitalo uz od zacatku vyvoje GTA5 :-) takze nevim kde jsi na to prisel a co si pamatuju, tak oficialne nedal prohlaseni ze pc ci jina verze nebude.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Rascal napsal:Rockstar tvrdil že PC verze nikdy nebude. Ani žádná jiná. Jenom X360 a PS3.

Rascal
      12.1.2018 23:37 Rascal

@ odpověď na komentář od Lazy:Rockstar tvrdil že PC verze nikdy nebude. Ani žádná jiná. Jenom X360 a PS3.

Lazy napsal:Vzdyt to co pisu se presne stalo u GTA5 atd...

patasde
      12.1.2018 17:05 patasde

Tk ze to vyjde pozdej neva, hlavne ze to na pc budeKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lazy
      12.1.2018 16:25 Lazy

@ odpověď na komentář od Rascal:Vzdyt to co pisu se presne stalo u GTA5 atd...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Rascal napsal:Proč by se s tím takle zabývali? Měli to udělat jako šmejdi z rockstaru s GTA5.

killjezor člen redakce
      12.1.2018 13:27 killjezor

@ odpověď na komentář od Rascal:Většinou to tak funguje. Prodeje konzolových verzí zaplatí vývoj a pak se to vydá na kompy. Zvlášť teď, když je Xbox a PC verze prakticky totožná.

Rascal napsal:Proč by se s tím takle zabývali? Měli to udělat jako šmejdi z rockstaru s GTA5.

Rascal
      12.1.2018 13:13 Rascal

@ odpověď na komentář od Lazy:Proč by se s tím takle zabývali? Měli to udělat jako šmejdi z rockstaru s GTA5.

Lazy napsal:Duvod je za me jiny! Jde o to aby se prvni prodavaly konzolove verze, pac je velka sance ze lidi co maji hru pro konzoli si ji pak koupi treba i na pc.

Lazy
      12.1.2018 12:06 Lazy

Duvod je za me jiny! Jde o to aby se prvni prodavaly konzolove verze, pac je velka sance ze lidi co maji hru pro konzoli si ji pak koupi treba i na pc.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.