Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Potvrzeny PS4 a Xbox One verze Assassin's Creed: Rogue

Čtvrtek 11.1.2018 18:28
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PS4, Xbox One

Potvrzeny PS4 a Xbox One verze Assassin's Creed: Rogue
I s dodatečnými balíčky a překvapením v podobě obleku Bayeka z Origins.

 

Společnost Ubisoft přestala tajit to, co už dávno víme. Assassin’s Creed: Rogue vyjde na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Stane se tak 20. března letošního roku a kromě základní hry zahrne i dodatečné balíčky, včetně dvou dalších misí The Armor of Sir Gunn a The Siege of Fort de Sable, stejně tak další zbraně a vybavení. Dokonce i legendární oblek Bayeka z Origins.

Jak bude Assassin’s Creed: Rogue vylepšeno? Vývojáři zmiňují lepší stíny, lepší vykreslování a přidání nových vizuálních efektů. Majitelé výkonnějších konzolí PS4 Pro a Xbox One X se navíc mohou těšit na 4K rozlišení.

Assassin's Creed: Rogue původně vyšel v listopadu 2014 na PS3 a Xbox 360 a v březnu 2015 následovala PC verze. Přečtěte si naší recenzi.

Připomeňme, že Assassin's Creed: Rogue je zasazeno do poloviny 18. století během Sedmileté války. V tomto období se vžijete do templáře jménem Shay Patrick Cormac, který přetrpí zradu bratrstva a stane se proto lovcem asasínů. Budete tak svědky jeho proměny z původně dobrodružného asasína ve zlověstného a odhodlaného Templáře a postupně navštívíte zamrzlý severní Atlantik, Appalačské pohoří na vchodě USA a také New York.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
dopitapetr
      17.1.2018 16:39 dopitapetr

@ odpověď na komentář od SteveHood:Takže to si můžou strčit...

SteveHood napsal:"Již potvrzena cena od českého distributora pro Assassins Creed Rogue Remastered. Cena pro předobjednávky je tedy nyní 749, -. Hra vyjde v originální anglické lokalizaci. "

:(

SteveHood
      17.1.2018 16:33 SteveHood

@ odpověď na komentář od DepešákDom:Jj, cena jde. Ale stejně si to asi koupím až ve slevě. :-D

DepešákDom napsal:Ale cena fajn:)

DepešákDom
      17.1.2018 16:21 DepešákDom

@ odpověď na komentář od SteveHood:Ale cena fajn:)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SteveHood napsal:"Již potvrzena cena od českého distributora pro Assassins Creed Rogue Remastered. Cena pro předobjednávky je tedy nyní 749, -. Hra vyjde v originální anglické lokalizaci. "

:-(

SteveHood
      17.1.2018 16:17 SteveHood

"Již potvrzena cena od českého distributora pro Assassins Creed Rogue Remastered. Cena pro předobjednávky je tedy nyní 749, -. Hra vyjde v originální anglické lokalizaci. "

:-(

Ratos
      15.1.2018 08:16 Ratos

@ odpověď na komentář od OneShot:To za me je nejhorsi syndicate , bavilo me jen vysetrovat vrazdy, zbytek je stereotypni nuda, ja to mam takhle od nejlepsiho po nejhorsi. AC2 , origins, black flag, AC1, revelations, brotherhood, AC3, unity, syndicate
Tenhle dil jsem zatim nehral a liberations tam nepocitam.

OneShot napsal:Podle mě je na něm moc vidět, že je to spin-off. Oproti ostatním dílům je malý, příběh je dost strašný (lze ho shrnout ve dvou větách a ani tak za moc nestojí) , grafika horší než u Black Flag (hráno na PC) , neoblíbil jsem si hlavní postavu, herní mechaniky už hodně přesluhovaly, příšerná linka ze současnosti- vážně mi tolikrát nikdo neřekl "numbskull", br, fuj, to je hnusný slovo. :nah: To, že vyšel zároveň s Unity (další z nejhorších dílů) , je jeho jediná spása. :-) Ale chápu, že každý máme jiný vkus, já mám nejradši díly 1-3, pak Origins a za lepší beru ještě Syndicate. Vyloženě nepodařené jsou podle mě Black Flag, Rogue, Unity a absolutně nejhorší je Liberation. Chronicles nejsou asasíni a se spin-offy na handheldy jsem naštěstí neměl tu čest. :-)

jiiirka
      15.1.2018 07:48 jiiirka

@ odpověď na komentář od OneShot:Souhlasím, že má své chyby, ale tento "spin-off" mi přijde daleko lepší než blag flag a řadím ho mezi ty lepší díly.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Podle mě je na něm moc vidět, že je to spin-off. Oproti ostatním dílům je malý, příběh je dost strašný (lze ho shrnout ve dvou větách a ani tak za moc nestojí) , grafika horší než u Black Flag (hráno na PC) , neoblíbil jsem si hlavní postavu, herní mechaniky už hodně přesluhovaly, příšerná linka ze současnosti- vážně mi tolikrát nikdo neřekl "numbskull", br, fuj, to je hnusný slovo. :/) To, že vyšel zároveň s Unity (další z nejhorších dílů) , je jeho jediná spása. :-) Ale chápu, že každý máme jiný vkus, já mám nejradši díly 1-3, pak Origins a za lepší beru ještě Syndicate. Vyloženě nepodařené jsou podle mě Black Flag, Rogue, Unity a absolutně nejhorší je Liberation. Chronicles nejsou asasíni a se spin-offy na handheldy jsem naštěstí neměl tu čest. :-)

OneShot
      14.1.2018 23:05 OneShot

@ odpověď na komentář od jiiirka:Podle mě je na něm moc vidět, že je to spin-off. Oproti ostatním dílům je malý, příběh je dost strašný (lze ho shrnout ve dvou větách a ani tak za moc nestojí) , grafika horší než u Black Flag (hráno na PC) , neoblíbil jsem si hlavní postavu, herní mechaniky už hodně přesluhovaly, příšerná linka ze současnosti- vážně mi tolikrát nikdo neřekl "numbskull", br, fuj, to je hnusný slovo. :/) To, že vyšel zároveň s Unity (další z nejhorších dílů) , je jeho jediná spása. :-) Ale chápu, že každý máme jiný vkus, já mám nejradši díly 1-3, pak Origins a za lepší beru ještě Syndicate. Vyloženě nepodařené jsou podle mě Black Flag, Rogue, Unity a absolutně nejhorší je Liberation. Chronicles nejsou asasíni a se spin-offy na handheldy jsem naštěstí neměl tu čest. :-)

jiiirka napsal:Mě tento díl přijde naopak jako jeden z nejlepších :) a to ještě vyšel zároveň s unity :D

jiiirka
      14.1.2018 22:33 jiiirka

@ odpověď na komentář od OneShot:Mě tento díl přijde naopak jako jeden z nejlepších :-) a to ještě vyšel zároveň s unity :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:A ještě je to jeden z nejhorších dílů.

Desmond Miles
      14.1.2018 22:32 Desmond Miles

@ odpověď na komentář od jiiirka:Ubisoft ale zatím cenu nenastavil, takže bych to nebral jako konečnou cenovku :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

jiiirka napsal:Ve dvou českých obchodech je uvedena cena 1300kč, to mi na remaster přijde až moc :-(

OneShot
      14.1.2018 21:50 OneShot

@ odpověď na komentář od jiiirka:A ještě je to jeden z nejhorších dílů.

jiiirka napsal:Ve dvou českých obchodech je uvedena cena 1300kč, to mi na remaster přijde až moc :(

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.