Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Tipnete si tři nejprodávanější hry za loňský rok v Evropě?

Pátek 12.1.2018 13:13
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One, Switch, Wii U, 3DS

Tipnete si tři nejprodávanější hry za loňský rok v Evropě?
Možná budete překvapeni, které hry dominovaly loni Evropě.

 

V posledních několika měsících prodejní žebříčky z Velké Británii naznačovaly, že nejprodávanější hrou loňského roku bude střílečka Call of Duty: WWII. Není tomu ale tak. Společnost GfK odhalila, že Evropě v roce 2017 dominoval fotbal FIFA 18 od EA Sports, který dorazil na trh koncem září pro všechny hlavní platformy.

V Activisionu ale nemusejí smutnit. Call of Duty: WWII je na druhém místě a na třetím nalezneme gangsterskou akci Grand Theft Auto V od Rockstaru, která poprvé vyšla již v roce 2013. Tomu se říká úspěch.

Vraťme se ještě k FIFA 18. Někdo by si mohl milně myslet, že největší podíl na úspěchu mají Britové, kteří jsou velkými fanoušky fotbalu. FIFA 18 si ale dokázala získat i německé hráče. V Německu je FIFA 18 nejprodávanější hrou roku 2017. Následuje CoD: WWII, The Sims 4, GTA V a Farming Simulator 17.

A jak se dařilo Nintendu? Evropské hráče na Switchi nejvíce zaujmuly tituly Mario Kart 8, The Legend of Zelda: Breath of the Wild a Super Mario Odyssey. Na 3DS zase Pokémon Sun a Moon. Na Wii U to byla nová Zelda a Minecraft Wii U Edition.

Údaje pocházejí z prodejních statistik z Rakouska, Belgie, Dánska, Německa, Finska, Francie, Itálie, Nizozemska, Norska, Polska, Portugalska, Švédska, Švýcarska a Velké Británie.

Zdroj: Gamereactor.eu

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Tomáš Versa
      5.2.2018 13:25 Tomáš Versa

@ odpověď na komentář od Jamajčan:To ja zas cítim velkú vášeň k ním normálný chlap proste... :-D

Jamajčan napsal:Já sporty nesnáším v jakékoliv podobě.

Jamajčan
      5.2.2018 13:19 Jamajčan

@ odpověď na komentář od Tomáš Versa:Já sporty nesnáším v jakékoliv podobě.

Tomáš Versa napsal:Práve naopak ked sportuješ v reálnem živote týto hry ťa bavia ešte víc... :thumbup:

Tomáš Versa
      2.2.2018 09:38 Tomáš Versa

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5::-D

Desert_Eagle_5 napsal:Asi protože profi fotbalisté jsou omezená Paka. Opět jen čistě můj názor :-D A nefandim ničemu jen rád hraji. Dříve jsem fandil, ale pak mě to přešlo.

Desert_Eagle_5
      2.2.2018 09:31 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od Tomáš Versa:Asi protože profi fotbalisté jsou omezená Paka. Opět jen čistě můj názor :-D A nefandim ničemu jen rád hraji. Dříve jsem fandil, ale pak mě to přešlo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tomáš Versa napsal:Tak sa zhodneme... Ja mám také obdobia občas mám chuť na klasické hry potom zas šport, no je pravda že sem fanúšek fotbalu a hokeja už od detstva kukám ligu majstrú nhl a podobne... Na druhú stranu najoblúbenejší hra profesionáných fotbalistú je fifa... :-D

Tomáš Versa
      2.2.2018 08:49 Tomáš Versa

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Tak sa zhodneme... Ja mám také obdobia občas mám chuť na klasické hry potom zas šport, no je pravda že sem fanúšek fotbalu a hokeja už od detstva kukám ligu majstrú nhl a podobne... Na druhú stranu najoblúbenejší hra profesionáných fotbalistú je fifa... :-D

Desert_Eagle_5 napsal:Možná, ale u mě je opačně ja si raději zahraji. Cokoliv fotbal, tenis, squash basket. Ale v televizi mě nezajímá a už vůbec ne abych ho hrál na PC. Je to z mého pohledu ztráta času. Raději si zahraji pořádnou příběhovku. Nebo coop akci i i klasickou akci DM. A u nás nejsem jediný. Kluci co hrají semnou také je to neláká. Prostě FIFA = ZTRÁTA ČASU! Fotbal v TV = ZTRÁTA ČASU!
Ale v jednom máš zcela jistě pravdu. Je to individuální.

Desert_Eagle_5
      2.2.2018 07:12 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od Tomáš Versa:Možná, ale u mě je opačně ja si raději zahraji. Cokoliv fotbal, tenis, squash basket. Ale v televizi mě nezajímá a už vůbec ne abych ho hrál na PC. Je to z mého pohledu ztráta času. Raději si zahraji pořádnou příběhovku. Nebo coop akci i i klasickou akci DM. A u nás nejsem jediný. Kluci co hrají semnou také je to neláká. Prostě FIFA = ZTRÁTA ČASU! Fotbal v TV = ZTRÁTA ČASU!
Ale v jednom máš zcela jistě pravdu. Je to individuální.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tomáš Versa napsal:Proč by to mala byt blbost je to to isté jak ked kukáš fotbal v telke a potom si ideš zahrat ven, a ked si zahráš zapneš si fifu a potom zas kukáš v telke a tak dokola aspoň ja to tak mám a je nás dost ale máš pravdu že je dost takých co do lopty v živote nekopli, je to proste individuálné... :-D

Tomáš Versa
      2.2.2018 01:36 Tomáš Versa

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Proč by to mala byt blbost je to to isté jak ked kukáš fotbal v telke a potom si ideš zahrat ven, a ked si zahráš zapneš si fifu a potom zas kukáš v telke a tak dokola aspoň ja to tak mám a je nás dost ale máš pravdu že je dost takých co do lopty v živote nekopli, je to proste individuálné... :-D

Desert_Eagle_5 napsal:Lol to je ale blbost. :-D :-D :-D

Desert_Eagle_5
      1.2.2018 22:57 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od Tomáš Versa:Lol to je ale blbost. :-D :-D :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tomáš Versa napsal:Práve naopak ked sportuješ v reálnem živote týto hry ťa bavia ešte víc... *THUMBS UP*

Tomáš Versa
      1.2.2018 14:28 Tomáš Versa

@ odpověď na komentář od Jamajčan:Práve naopak ked sportuješ v reálnem živote týto hry ťa bavia ešte víc... *THUMBS UP*

Jamajčan napsal:Lenost sportovat v reálném životě? ? ?

Jamajčan
  2x    31.1.2018 03:39 Jamajčan

@ odpověď na komentář od nikoIX:Lenost sportovat v reálném životě? ? ?

nikoIX napsal:No já nechápu co vede lidi ke kupování sportovních her celkově....

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.