Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Služba Switch Online bude spuštěna v září

Čtvrtek 1.2.2018 10:20
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
Switch, Android, iPhone, iPad

Služba Switch Online bude spuštěna v září
Předplatné pro Switch zajistí přístup k online hraní, lobby nebo k hlasovému chatu + Mario Kart pro mobily a film s Mariem.

 

Společnost Nintendo po odkladu oznámila, že služba Switch Online bude spuštěna v září letošního roku. Zahraniční novináři se domnívají, že si Nintendo vzalo více času, aby mohlo svou službu vylepšit a změnit.

Pokud stále platí informace z června 2017, tak členství ve službě Nintendo Switch Online bude na rok stát 20 euro (cca 500 Kč) a bude vyžadováno pro hraní online her. Zároveň získáte přístup do lobby, hlasového chatu prostřednictvím mobilní aplikace, Classic Game Selection a ještě budete mít nárok na různé slevy v digitálním obchodě eShop.

Classic Game Selection je knihovna klasických her, které si budete moci díky předplatnému bez dalších investic zahrát. Od června víme, že v nabídce budou tituly Super Mario Bros. 3, Balloon Fight a Dr. Mario.

Původně mělo Nintendo v plánu spustit Switch Online předplatné na podzim loňského roku. V červnu se situace ale změnila a japonská firma od té doby tvrdila, že se službou počítá na nespecifikovaný termín v roce 2018. Snad se brzy dozvíme více informací.

Krátce na to se na Twitteru amerického Nintenda objevily ještě dvě zajímavé informace. První prozradila, že na další fiskální rok, jenž u Nintenda končí v březnu 2019, je v plánu hra Mario Kart Tour pro mobily. Půjde tak o pátou hru pro chytré telefony a tablety, po titulech Super Mario Run, Fire Emblem Heroes, Animal Crossing: Pocket Camp a Miitomo.

Fanoušci Maria budou mít radost. S ikonickým hrdinou se chystá animovaný film Super Mario. Na starost ho má studio Illumination Entertainment, které stvořilo Despicable Me (Já, padouch), Minions (Mimoni) a The Secret Life of Pets (Tajný život mazlíčků).

Agentura Reuters zjistila, že distribuci filmu má pod palce Universal. Na datum si ale musíme ještě počkat.

Zdroj: Dualshockers.com

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
zebrostroj74
      1.2.2018 21:03 zebrostroj74

Takže Nintendo opět dohání PlayStation a Xbox.

Nerry
  5x    1.2.2018 11:32 Nerry

@ odpověď na komentář od ashhollywood:však to se vědělo od vydání, že bude placený online :-D

ashhollywood napsal:Ted si občas ťuknu Dooma online (gratis) a od září si ho bez členství nezahraju? Jedná z mála negativních zpráv o switch. Nakulte Metroida, tím si to u mě možná trochu vyžehlíte ☺️

ashhollywood
      1.2.2018 10:56 ashhollywood

Ted si občas ťuknu Dooma online (gratis) a od září si ho bez členství nezahraju? Jedná z mála negativních zpráv o switch. Nakulte Metroida, tím si to u mě možná trochu vyžehlíte ☺️

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.