Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

DLC k Far Cry 5 nás vezmou do Vietnamu, na Mars a za zombíky

Pátek 2.2.2018 15:48
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

DLC k Far Cry 5 nás vezmou do Vietnamu, na Mars a za zombíky
Odhalení Season Passu s trojicí větších expanzí doprovází příběhový trailer s českými titulky a Far Cry 3 pro PS4 a Xbox One.

 

Francouzská vydavatelská společnost Ubisoft si dnes pro fanoušky Far Cry 5 připravila dvě novinky. Začneme tou příjemnější zprávou, tedy novým trailerem. Ten se zaměřil na příběhové pozadí hry. „Projekt Brána Edenu, kult Soudného dne vedený Josephem Seedem, převzal kontrolu nad Hope County v Montaně. Ty teď musíš zažehnout jiskru odboje a přivést kult před spravedlnost,“ dočteme se v popisku videa. Příběhový trailer má české titulky.

Zároveň byl oznámen Season Pass, který je součástí Gold edice a bude se prodávat i samostatně. Ubisoft počítá s trojicí větších rozšíření, ve kterých se podíváme do jiných prostředí. V Hours of Darkness se vydáme do Vietnamu, kde budeme bojovat proti vojákům Vietkongu. V Dead Living Zombies budeme čelit krvelačným nemrtvým a díky Lost on Mars opustíme Zemi, přesuneme se na Mars plného nebezpečných pavouků.

Mars s pavouky a několik scénářů se zombíky zní jako pokračování skvělého Far Cry 3: Blood Dragon. Pokud Ubisoft nabídne něco podobného, bude to skvělé. Tyhle šílenosti já můžu.

Majitelé Season Passu k PS4 a Xbox One verzím Far Cry 5 navíc obdrží bez dalších investic Far Cry 3 Classic Edition, ale jen singleplayer. Far Cry 3 se bude na PS4 a Xboxu One prodávat i samostatně, a to během letošního léta. Se Season Passem si Far Cry 3 užijete o čtyři týdny dříve. Hru samozřejmě dostanou i majitelé Season Passu na PC, v tomto případě však půjde o původní PC verzi. Ve Far Cry 3 budete v kůži Jasona Brodyho bojovat na tropickém ostrově proti šílenci jménem Vaas, abyste zachránili své kamarády.

Far Cry 5 vyjde 27. března 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Hru předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
23cicer
      7.2.2018 18:04 23cicer

farcry nekdy daval smysl jo ( (: obcas si dam rad pauzu od hlubokosmyslnej rpgecek a necham se unaset bezbrehou akci. . jednou to sou vidlaci a jindy jednotky demokraticke osvobozenecke milice. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzechNeverEnd
      7.2.2018 14:27 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od Chesse:Nic takovýho netvrdim ;-) .

Chesse napsal:FC3 Blood Dragon taky nemel zadnou navaznost na FC3 ;) a bylo to skvele DLC

Chesse
      7.2.2018 13:44 Chesse

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:FC3 Blood Dragon taky nemel zadnou navaznost na FC3 ;-) a bylo to skvele DLCKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzechNeverEnd napsal:Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :-D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

Ondrej_V
  1x    7.2.2018 13:09 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:Půjde asi o herní automaty... Vsadil bych na to i prachy...

CzechNeverEnd napsal:Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

CzechNeverEnd
  1x    7.2.2018 12:14 CzechNeverEnd

Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :-D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

BackPa
      7.2.2018 06:49 BackPa

@ odpověď na komentář od Carljack:Mě třeba Banshee nudilo. Jediná koukatelná série byla ta třetí. : / Toť můj názor.

Carljack napsal:Ach zde s tebou plně souhlasím. Při čtení popisku Banshee (v době kdy běžela první série) jsem si říkal, to mě nemůže bavit. Americký zapadákov, nudná vesnice a nezajímavý hrdina, to fakt nemůže nikdy fungovat. A jasně, po pilotu si mě seriál získal až do finále a ta atmosféra toho městečka, neskutečná. Lepší než v 90% seriálů atmosféra velkých měst, zde vše fungovalo, postavy měli nádherně napsané a samotný příběh - lahoda! Nicméně já se na FC5 začínám dost těšit, vším si mě docela získává a jsem zvědav na recenze, mohlo by jít o prima událost :)

Carljack
      7.2.2018 03:57 Carljack

@ odpověď na komentář od Marw_von_CZ:Ach zde s tebou plně souhlasím. Při čtení popisku Banshee (v době kdy běžela první série) jsem si říkal, to mě nemůže bavit. Americký zapadákov, nudná vesnice a nezajímavý hrdina, to fakt nemůže nikdy fungovat. A jasně, po pilotu si mě seriál získal až do finále a ta atmosféra toho městečka, neskutečná. Lepší než v 90% seriálů atmosféra velkých měst, zde vše fungovalo, postavy měli nádherně napsané a samotný příběh - lahoda! Nicméně já se na FC5 začínám dost těšit, vším si mě docela získává a jsem zvědav na recenze, mohlo by jít o prima událost :-)

Marw_von_CZ napsal:DLC ve Vietnamu by bylo skvělé pokud by např. reflektovalo proč se nějaký člen kultu stal tím čím je teď. Co se ostatních DLC týče tak už moc šťastný nejsem, vypadá to, že Far Cry 5 bude chybět něco, co udělalo z FC3 úžasnou hru a to byla silná osobní provázanost s příběhem. A ještě jedno moje zbožné přání, kéž by se na tvorbě hry podíleli tvůrci seriálu Banshee, ukázali že umí prostředí amerického zapadákova výborně využít. :)

six feet under
      6.2.2018 16:44 six feet under

Far cry jde do kytek alespon pro me

BackPa
  1x    3.2.2018 23:37 BackPa

@ odpověď na komentář od 23cicer:@kojot - No mě by se nejvíce líbilo, kdyby se vrátili k Far Cry 1 stylu.

*Editováno redakcí.

23cicer napsal:a pak ze hrani her nevede k debilismu ( (:

SamFisher
  1x    3.2.2018 19:01 SamFisher

@ odpověď na komentář od Malasnikov:no vypadá to na styl Blood Dragonu k FC 3 , tak to asi bude Kill them all řezničina *THUMBS UP*

Malasnikov napsal:Záleží na tom v jaké hře. Ve Far Cry by to nemuselo špatný, když to udělají pořádně. Ať přidají prvky survivalu...málo munice, nutnost používat luk a hrát stealth, sbírat suroviny a craftit vybavení a bude mě to bavit. Pokud to bude "kill them all" šílenost tak nevim no. Tohle bylo nejlíp udělaný například v The Last of Us.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.