Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nový trailer na Jurský svět: Zánik říše nabízí dinosauří nášup

Pondělí 5.2.2018 11:08
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Nový trailer na Jurský svět: Zánik říše nabízí dinosauří nášup
K dispozici je také krátké video, které představuje další druh, s ním se setkáme v chystané hře Jurassic World Evolution.

 

Dnes v noci našeho času došlo ve Spojených státech na Super Bowl, který tradičně doprovodila nálož filmových a seriálových trailerů. Většina z nich nemá s hrami moc velkou souvislost, ale je tu pár výjimek. Mezi nimi je rozhodně Jurský svět: Zánik říše, pokračování úspěšného Jurského světa z roku 2015, jež má na svědomí režisér J. A. Bayona.

Na můj vkus je nový trailer zajímavější a působivější než ten první a navíc se zdá, že ukazuje více věcí, s nimiž bychom se mohli setkat i v chystané budovatelské strategii Jurassic World Evolution, kterou na léto připravují tvůrci Planet Coasteru a která by nový film mohla doprovodit, vzhledem k tomu, že Zánik říše dorazí do kin 21. června. V budovatelských strategoiích není potřeba řešit různé přírodní katastrofy nijak výjimečná a téma zániku ostrova Isla Nublar z důvodu výbuchu sopky by pro něco takového mohlo být ideální. Z evakuace dinosaurů z ostrova a parku by šlo také jistě něco vytěžit a i nový „úhlavní“ druh dinosaura, který je tradičně v traileru ukázán jen částečně, by v Evolution nepochybně našel využití.

Když už je řeč o dinosaurech, k dispozici je také nové video, které ukazuje druh, s nímž se ve hře setkáme určitě. Jedná se o Ankylosaura, mohutného býložravce, který je charakteriský tím, že celé jeho tělo pokrývá kostěné brnění.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
zebrostroj74
      5.2.2018 14:39 zebrostroj74

Čím víc do nás cpou tenhle novej a podle mě nudnej Jurskej Park tím víc si přeju návrat Dino Crisis!

MUFCgamer
  1x    5.2.2018 13:13 MUFCgamer

Nesnáším ve filmech počítačovou animaci. Dřív ty filmy vypadaly daleko lip než dnes. Hnus

Miky člen redakce
      5.2.2018 13:09 Miky

@ odpověď na komentář od Donny:Martin vymyslel nový druh dinosaura. Díky za upozornění. Opraveno.

Donny napsal:Ahoj, na hru se moc těším, ale bíložravce? To jako vážně? Žerou bílou barvu? ? ? :-D

Donny
      5.2.2018 13:07 Donny

Ahoj, na hru se moc těším, ale bíložravce? To jako vážně? Žerou bílou barvu? ? ? :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Neomo
      5.2.2018 12:31 Neomo

Ochočení raptoři, kde se sakra stala chyba od JP z roku 93

Cvrnda člen redakce
  1x    5.2.2018 11:20 Cvrnda

Fanoušky Jurského parku a doktora Iana Malcolma, které třeba zklamalo, že trailer nenabízí minimální doporučenou dávku Jeffa Goldbluma, bych ještě odkázal na novou reklamu Jeepu [ odkaz ]

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.