Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Příští rok pokračování The Surge

Středa 7.2.2018 10:33
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Příští rok pokračování The Surge
Hardcore akční RPG titul z loňského května dostane pokračování.

 

Německému studio Deck13 to tentokrát vyšlo a vedení může být s největší pravděpodobností rádo, že se před několika lety nedohodli se společností City Interactive na pokračování Lords of the Fallen. Místo toho získali na svou stranu Focus Home a mohli loni v květnu vydat The Surge. Hardcore akční RPG titul na počítačích a konzolích PlayStation 4 a Xbox One hráče a novináře zaujmul. Naše recenze zde.

Komunitu potěší vývoj The Surge 2. Druhý díl vyjde v roce 2019 na PC a nespecifikované konzole (očekáváme minimálně PS4 a Xbox One). The Surge 2 má nabídnout to, co si fanoušci oblíbili v jedničce. To znamená hardcore boje s využitím unikátního, dynamického systému zaměřeného na končetiny nepřátel a progres hlavního hrdiny. Ten bude navíc rozšířen. To samé lze napsat i o boji. Vývojáři lákají na brutální a taktický boj s vylepšeným systémem končetin. Opět tak bude kladen důraz na to, abyste se zaměřili na část těla svého protivníka. Kupříkladu si vyberete levou ruku, ve které drží mocnou zbraň, která by se vám hodila. Když budete dostatečně opatrní, tak zbraň získáte nepoškozenou.

The Surge 2 se bude odehrávat ve zbrusu novém prostředí, které nahradí zdánlivě opuštěný průmyslový komplex a zábavní park z DLC. Tím prostředím bude rozsáhlé, zdevastované město s většími a ambicióznějšími úrovněmi. Další novinkou bude větší výběr schopností, zbraní, implantátů a dronů.

Další detaily o The Surge 2 se dozvíme dnes odpoledne nebo v průběhu zítřejšího dne. Focus Home totiž v Paříži pořádá akci Le What’s Next de Focus, kde odhalí své připravované hry. Krom jiného dojde na Farming Simulator 19.

První obrázek z The Surge 2
První obrázek z The Surge 2

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
RobotFish
      8.2.2018 15:06 RobotFish

Len si neprosime take jednotvarne prostredie a onicom mapy na jedno kopyto cely cas, ako to bolo doteraz.

Carljack
      7.2.2018 14:34 Carljack

Někdy zkusím demo, ale hry na styl Dark Souls mě moc nelákají.

dopitapetr
      7.2.2018 12:45 dopitapetr

Hrál jsem jen demo a celkem mě to bavilo. Plnou verzi si už plánuji delší dobu pořídit.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ratos
      7.2.2018 11:56 Ratos

Tak to je moc dobra zprava, jestli zanechaji koncept jednicky a jen to poradne vypiluji tak to bude pecka jak prase. .

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.