Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Druhé kolo veřejné bety Metal Gear Survive zahrne i PC verzi

Čtvrtek 8.2.2018 15:12
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Druhé kolo veřejné bety Metal Gear Survive zahrne i PC verzi
Vůbec poprvé si budou moci tento survival vyzkoušet i hráči na počítačích. Druhá beta je i pro PS4 a Xbox One.

 

16. února se po dobu tří dnů bude konat druhé kolo veřejné bety survivalu Metal Gear Survive. Vůbec poprvé si budou moci betu vyzkoušet i hráči na počítačích. První kolo bylo jen pro majitele konzolí PlayStation 4 a Xbox One. I ti se budou moci znovu podívat do Metal Gear Survive.

Druhá beta má totožný obsah s prvním veřejným testem. Zahrajete si tři mise na dvou mapách. Všechen obsah lze hrát v kooperaci s dalšími třemi hráči. Pokud již máte nainstalovanou předchozí konzolovou betu, tak se vám 16. února stáhne akorát patch.

Pokud budete v betě aktivní, můžete do plné verze získat bonusy, které jsou k vidění na obrázku níže.

Plná verze Metal Gear Survive je v plánu na 20. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. HW nároky naleznete zde.

"Metal Gear Survive a jeho betu nepovažuju za kdovíjakou bombu století. Ale zároveň mě tahle hra překvapila. Aktuální obsah se sice celkem rychle ohraje, a tak nějak postrádáte kontext pro to, co děláte, proč to děláte a co z toho, ale nemohu tvrdit, že bych si těch několik hodin celkem neužíval. Kombinování survivalu s dalšími žánry - v tomto případě tedy minimálně tower defense hrami - je celkem zajímavý tah. Zatím je těžké říct, jak bude vypadat zbytek hry, ale pokud je beta jakákoliv indikace toho, co nás čeká a nemine, tak nemůžu říct, že bych se netěšil. Rozhodně mě láká to, co hra slibuje, ale je spousta věcí, kterých se zároveň obávám," napsal Honza Kalný ve svých dojmech.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lynch
      8.2.2018 16:24 Lynch

První beta mě celkem bavila. Dám si to klidně ještě jednou, pokud na to bude čas. Mohli by ale ukázat ještě něco co v první betě nebylo.

patasde
      8.2.2018 15:40 patasde

Zkusit zkusim.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.