Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Pátek třináctého představuje výzvy pro jednoho hráče

Pondělí 12.2.2018 10:59
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Pátek třináctého představuje výzvy pro jednoho hráče
Dlouho očekávaná novinka se nám přibližuje. Na co se můžete těšit?

 

Společnosti IllFonic a Gun Media se postupně snaží vylepšit svou hororovou akci Friday the 13th: The Game, která vyšla loni v květnu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Původně měla hra již v tu dobu obsahovat singleplayerovou část, ale to se nestalo. Vývojáři se rozhodli nabídnout hráčům nejprve jen multiplayer. Pomalu se ale dostává na očekávanou hru pro jednoho zabijáka. Singleplayerové výzvy vás zabaví v momentech, kdy nemáte s kým hrát.

Podle dnešního videa budou singleplayerové výzvy testem vašich schopností. Vžijete se do vraha Jasona a budete mít za úkol v různých situacích zabít nevinné táborníky. Zvolit k tomu můžete různé způsoby. V tříminutovém videu vidíme dvojici puberťáků. Jeden opravuje auto, zatímco druhý se vzdálí, aby si v lese ulevil. Toho Jason využije a nic netušícího kluka brutálně zabije. Druhý nic neslyšel a dál v klidu opravuje auto, až do chvíle, než přijde Jasonova chvíle.

Těšit se můžete na celou řadu výzev. V nich budete mít více možností, jak své oběti zavraždit. Singleplayerové výzvy budou zdarma pro všechny, kteří si koupili Friday the 13th: The Game.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Phenonmen
      12.2.2018 11:38 Phenonmen

:-D je to dobrý

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.