Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Ptejte se nás na Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 12.2.2018 12:12
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Ptejte se nás na Kingdom Come: Deliverance
V redakci se už potulujeme po českých lesích, lovíme zvěř, bojujeme s bandity a užíváme si středověký příběh z naší malebné země.

 

Již zítra vychází očekávaný středověký RPG titul Kingdom Come: Deliverance od pražského studia Warhorse, které založil Dan Vávra, scénárista skvělé Mafie. Dostali jsme možnost ponořit se do sledované hry dříve a od čtvrtečního odpoledne se potulujeme po českých lesích, lovíme zvěř, bojujeme s bandity a užíváme si středověký příběh z naší malebné země.

Při té příležitosti jsme se rozhodli obnovit možnost zeptat se nás na to, co vás na Kingdom Come: Deliverance zajímá nejvíce. Napište nám, co byste chtěli vědět a na co se máme v recenzi zaměřit. Své otázky můžete směřovat na vše možné, včetně soubojového systému, animací, příběhu, atmosféry nebo technické stránky na PC a PlayStationu 4. Kolega Honza Kalný si vzal na starost PC verzi, zatímco já se pustil do hraní na PS4 Pro.

Pokud vše půjde podle plánu a nestane se něco neočekávaného, tak si recenzi na Kingdom Come: Deliverance budete moci na Zingu přečíst již v úterý v devět hodin ráno. Ve stejný čas vám hru ukážeme v živém streamu. Hrát budu na PS4 Pro.

Těšíme se na vaše otázky. Teď nás omluvte, vracíme se do Skalice, Ratají a Talmberku, kde máme své povinnosti.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
SamFisher
  4x    15.2.2018 10:56 SamFisher

Vy děláte jako by 7/10 bylo mizerné hodnocení :-o pokud vím, tak je to nadprůměr, ne-li víc. A když vidím recenze na Steamu nebo tady od hráčů, tak si to asi těch 7/10 zaslouží, ne? Na Metacritic to má dokonce 8/10. :-D to jste jako po těch porodních problémech čekali 10? :-@ B-) Bugy tam jsou, vesměs zabaví - viz koník na střechách (Klepna) , ale jsou tam i bugy, které vám hru pěkně zkazí, a to nemluvím o klasických pádech do Win, kterých je tam také požehnaně (bez sejvu přes sejvovici je celodenní snažení v hajzlu) . Za tohle bych teda lepší známku než 7 rozhodně nedal :-)

antiku
      14.2.2018 20:43 antiku

Když jsem mlatil toho opilce tak po par ranach bylo vidět na obličeji, že je domlacenej.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky člen redakce
  1x    14.2.2018 18:35 Miky

@ odpověď na komentář od Playman:Až si přečteš recenzi, tak zjistíš, že 7/10 není příliš tvrdé. Viděli jsme spoustu chyb a bugů, nastala celá řada problémů.

Playman napsal:DOTAZ: Není 7/10 příliš tvrdé? A recenzi jdu přečíst celou až za dvě hodiny, nyní jdu hrát.

*Komentář editován redakcí.

Keeper
      14.2.2018 18:29 Keeper

@ odpověď na komentář od Jamajčan:Zatim jsem si moc nevsiml pri souboji... Spis je vse od krve po boji, zvlast na hlavni postave udelali dobre poskozeni nebo zakrvaveni zbroje

Jamajčan napsal:DOTAZ: Je ve hře poznat nějak, že jsme zranili nepřítele a třeba protivníkovi začne téct krev? ? ?

Playman
      14.2.2018 18:26 Playman

DOTAZ: Není 7/10 příliš tvrdé? A recenzi jdu přečíst celou až za dvě hodiny, nyní jdu hrát.

*Komentář editován redakcí.

Jamajčan
      14.2.2018 17:29 Jamajčan

DOTAZ: Je ve hře poznat nějak, že jsme zranili nepřítele a třeba protivníkovi začne téct krev? ? ?

Miky člen redakce
      13.2.2018 08:15 Miky

@ odpověď na komentář od Sabracon:Ano, patche bereme v potaz. Na PS4 Pro mám od pátku verzi 1. 1. Včera pro PC vyšel ještě novější patch, který přidal podpory různých vychytávek pro grafické karty. Ještě včera jsme hru hráli, abychom zjistili, co nejnovější patch v PC verzi opravil/vylepšil, případně zhoršil.

Sabracon napsal:DOTAZ: Budete v recenzi jeste brat ohled na day one patch ktery vysel vcera a ma toho tunu opravovat vc animaci atd ?

Sabracon
      13.2.2018 08:02 Sabracon

DOTAZ: Budete v recenzi jeste brat ohled na day one patch ktery vysel vcera a ma toho tunu opravovat vc animaci atd ?

GoOdTiMe
      12.2.2018 23:37 GoOdTiMe

BackPa: Sorry, myslel jsem, že se ptáš obecně.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BackPa
  1x    12.2.2018 23:14 BackPa

@ odpověď na komentář od GoOdTiMe:No protože ne všechny hry to podporujou.

GoOdTiMe napsal:BackPa: A proč by proboha nešlo?

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.