Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

První hodina z Metal Gear Survive

Pondělí 12.2.2018 12:00
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

První hodina z Metal Gear Survive
Abyste věděli, zda je tenhle survival spin-off série Metal Gear pro vás.

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain je skvělou hrou, kterou nemohl minout snad žádný fanoušek her od japonského designéra Hidea Kojimy. Podle mnohých jde o jeho mistrovské dílo, a tak by každý čekal, že další dl naváže na jeho práci. Opak je pravdou. Kojima se pohádal s vydavatelskou společností Konami a společně s většinou vývojářů ze studia Kojima Productions odešel, aby se vrhnul do nového dobrodružství. Ve spolupráci se Sony připravuje tajemnou akci Death Stranding.

Metal Gear zůstal ne bedrech Konami, která ve svých interních týmech tvoří Metal Gear Survive. Ve zkratce jde o survival akci, kterou můžete hrát sami, ale nejvíce si boj s krvelačnými zombíky a přežívání v zamořeném světě užijete s dvěma kamarády v kooperaci. Samotná kampaň má být plnohodnotná.

Pokud jste zmateni a nevíte, co od Metal Gear Survive očekávat, tak se podívejte na video níže. V něm uvidíte první hodinu z hraní. Pochopitelně se spoilery. Hru si budete moci vyzkoušet, za pár dnů začíná druhá veřejná beta, která bude konečně i pro PC hráče. Více zde.

Příběh Metal Gear Survive se odehrává po Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Jako příslušník Mother Base budete vtaženi červí dírou, která se vytvořila během útoku na základnu, a ocitnete se v nebezpečném světě s biologickou hrozbou a nepřátelským prostředím. Vašim úkolem je přežít v tomhle prostředí, které je upravenou mapou Afghánistánu z Phantom Pain. Při tom budete bojovat se smrtícími bytostmi a prozkoumávat svět, abyste nalezli jídlo, vodu a další zdroje. Všude přitom budou zombíci.

Ve světě Metal Gear Survive se setkáte s různými kreatury. Konami zatím odhalilo tři: Wanderer, Bomber a Tracker. S prvním nepřítelem se často setkáte při průzkumu mlhy. Tihle jedinci nejsou vysoce inteligentní a zároveň jsou považováni za slabého protivníka. Když ale narazíte na větší počet (hordu), mohou vám způsobit spoustu problému. Bomber má obrovskou hlavu a jde o poddruh Wanderera. Dávejte si na ně velký pozor, po své smrti mají tendenci explodovat, pozor tedy na poslední zásah. Posledním do party je Tracker. Tohle stvoření má podivně zmutované nohy a pravděpodobně jde také o poddruh Wanderera. Díky zmutovaným nohám se dokážou rychle pohybovat a snadněji skákat přes barikády, což znamená, že se nemůžete spoléhat na překážky, za kterými se schováte.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Lynch
      12.2.2018 19:57 Lynch

@ odpověď na komentář od patasde:Podívej se na tohle pokud jsi se nestihl podívat. [ odkaz ]

patasde napsal:video není dostupné...

Toto video již není k dispozici. Konami Digital Entertainment, Inc. si nárokuje autorská práva.

patasde
      12.2.2018 18:26 patasde

video není dostupné...

Toto video již není k dispozici. Konami Digital Entertainment, Inc. si nárokuje autorská práva.

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.