Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nový trailer láká na zítřejší vydání Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 12.2.2018 18:20
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Nový trailer láká na zítřejší vydání Kingdom Come: Deliverance
Video nazvané In Nomine Patris nabízí další sestřih toho, co může člověk zažít ve středověku v podání Warhorse Studios.

 

Po letech čekání a zdánlivě nekonečného vývoje se to možná stále zdá neuvěřitelné, ale vydání Kingdom Come: Deliverance je už doslova za rohem a dojde na něj zítra, tedy 13. února. Nastal tudíž nejvyšší čas na vydání launch traileru, který nese podtitul In Nomine Patris.

Video na pozadí mírumilovného a spořádaného života v klášteře představuje další sestřih událostí, činností a aktivit, s nimiž se můžeme při hraní Kingdom Come: Deliverance setkat. Ať už jde o rozsáhlé bitvy, menší potyčky, honičky na koních, sex, pití v hospodách, společenské hry, posezení v žaláři nebo pěstní souboje. Jindřichův příběh zkrátka slibuje ledacos.

Recenzi Kingdom Come: Deliverance si budete moci na Zingu přečíst zítra v 9:00 dopoledne. Ve stejný čas dojde také na stream, v němž očekávaný projekt studia Warhorse uvidíte v pohybu. Hru předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
SteveHood
  1x    13.2.2018 11:18 SteveHood

@ odpověď na komentář od Docik:Nemám vánoce. Ptal ses, kdy, tak jsem ti odpověděl.

Docik napsal:? máš jako vánoce z toho že jsem tam udělal mezeru nebo co? Panebože lidi vzpamatujte se, někdy chcete být rejpaví tak moc až je to trapný.

BTW pomohlo restartovat steam

Docik
      13.2.2018 09:11 Docik

@ odpověď na komentář od SteveHood:? máš jako vánoce z toho že jsem tam udělal mezeru nebo co? Panebože lidi vzpamatujte se, někdy chcete být rejpaví tak moc až je to trapný.

BTW pomohlo restartovat steam

SteveHood napsal:V 9: 00 :D

SteveHood
      13.2.2018 09:08 SteveHood

@ odpověď na komentář od Docik:V 9: 00 :-D

Docik napsal:Jsem jemně zmaten. Poprvé jsem využil preload. Tváří se to ve spravování stahování jako stažené, ale v knihovně místo tlačítka hrát je stále předběžně stáhnout. Nemám odvahu na to znovu kliknout. Ve složce na SSSD kam jsem to dával nainstalovat je složka Kingdome Come, ale je prázdná je to normální, nebo se mi podařilo to podělat? A já myslel že 9: 00 CET je u nás 9: 00, v kolik to tedy mají spustit?

Docik
      13.2.2018 09:04 Docik

Jsem jemně zmaten. Poprvé jsem využil preload. Tváří se to ve spravování stahování jako stažené, ale v knihovně místo tlačítka hrát je stále předběžně stáhnout. Nemám odvahu na to znovu kliknout. Ve složce na SSSD kam jsem to dával nainstalovat je složka Kingdome Come, ale je prázdná je to normální, nebo se mi podařilo to podělat? A já myslel že 9: 00 CET je u nás 9: 00, v kolik to tedy mají spustit?

Ondr4h
  1x    13.2.2018 08:56 Ondr4h

@ odpověď na komentář od jimmy85:Dvojka mafie je lepší průměr, na jedničku nemá. Ale kdyby mafie 2 dopadla jak jí zamýšleli tak konkurenci nemá. Hra promrhaných možností, děravého příběhu a zbytečných dlc.

jimmy85 napsal::-D Proboha lidi, hra ještě neni ani vydaná a už to tady kritizujete. To že to dělá Vávra je pro mě zárukou kvality. Viz Mafia a Mafia 2. Vypadá to fakt skvěle ale jedinou chybu což se asi všichni shodneme je že tam enni český dabing, to už můžu konstatovat teď ale snad se dočkáme v dalších actech a nebo bude dodatečně přidán. Tyhle špekulace co tu čtu ještě před vydáním mě fakt rozesmějou. Myslím že se máme na co těšit.

jimmy85
  2x    13.2.2018 08:31 jimmy85

:-D Proboha lidi, hra ještě neni ani vydaná a už to tady kritizujete. To že to dělá Vávra je pro mě zárukou kvality. Viz Mafia a Mafia 2. Vypadá to fakt skvěle ale jedinou chybu což se asi všichni shodneme je že tam enni český dabing, to už můžu konstatovat teď ale snad se dočkáme v dalších actech a nebo bude dodatečně přidán. Tyhle špekulace co tu čtu ještě před vydáním mě fakt rozesmějou. Myslím že se máme na co těšit.

Ondr4h
      13.2.2018 08:14 Ondr4h

@ odpověď na komentář od Sabracon:No a jak je to s těmi akty? Prvně mluvil o třech, teď o nich neslyším ani slovo.

Trailer na KCD se mi líbí, hra bude mít jisté kvality. Ale Vávra se na vedlejším webu projevoval že on dokáže vse desetkrát lépe a ještě s prstem v nose. Tomu člověku chybí pokora.

Sabracon napsal:Tech plno veci ktere se nestihly protoze behem vyvoje se zjistilo ze to neni takova sranda tak prijdou pozdeji v ramci dlc (mozna free) , toje kampan za zenskou, pes, turnaje atd.

Sabracon
  2x    13.2.2018 08:07 Sabracon

@ odpověď na komentář od Ondr4h:Tech plno veci ktere se nestihly protoze behem vyvoje se zjistilo ze to neni takova sranda tak prijdou pozdeji v ramci dlc (mozna free) , toje kampan za zenskou, pes, turnaje atd.

Ondr4h napsal:Už teď tam chybí několik věcí na které lákal a dušoval se jak budou jedinečné. Backerům slïbil plno věcí, no mají útrum.

Vávra je profesionální slibotechna, toho člověka nemusím.

Ondr4h
      13.2.2018 08:05 Ondr4h

@ odpověď na komentář od antiku:Už teď tam chybí několik věcí na které lákal a dušoval se jak budou jedinečné. Backerům slïbil plno věcí, no mají útrum.

Vávra je profesionální slibotechna, toho člověka nemusím.

antiku napsal:Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši atd.

antiku
  1x    13.2.2018 07:42 antiku

Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši atd.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.