Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Biomutant, Darksiders 3 a další novinky THQ Nordic budou bez ochrany

Úterý 13.2.2018 16:00
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC

Biomutant, Darksiders 3 a další novinky THQ Nordic budou bez ochrany
Prodávat se budou i na GOG.com, kde žádná protipirátská ochrana není.

 

Společnost THQ Nordic se rozhodla očekávané novinky ze svého portfolia vydat i na GOG.com, kde budou bez protipirátské ochrany. Jmenovitě se to týká her Biomutant, Darksiders 3, This is the Police II a Fade to Silence.

V současné době nemáme k dispozici informace, zda k vydání na GOG.com dojde ve stejný čas jako na Steamu, předpokládáme že ano.

Otázkou zůstává, co to znamená pro Steam verzi. Bude kompletně bez ochrany, když tedy nepočítáme standardní ochranu Steamu? Vypadá to, že ano. THQ Nordic nebudou mít důvod Steam verzi chránit Denuvem nebo jiným opatřením, když na GOG.com bude bez ochrany.

Biomutant je akční RPG s nevšedním hlavním hrdinou. Ve hře od studia Experiment 101 (složeno z bývalých tvůrců Just Cause) se vžijete do kůže podivného humanoida, na kterého čeká nelehké dobrodružství v otevřeném, barevném světě. S vydáním se počítá letos ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Darksiders 3, pokračování vcelku populární akce, se díky THQ Nordic letos transformuje a nabídne otevřený svět s cílem ho zachránit a obnovit rovnováhu mezi dobrem a zlem. Tuhle sekačku můžete očekávat na PC, PS4 a Xboxu One.

Druhý díl noir adventury This is the Police nás zavede do zapadnutého severského městečka Sharpwood kdesi v Severní Americe, kde obyvatelé žijí v úzce propojené komunitě. Všichni se znají a po celé generace dodržují různé tradice, některé z nich se mohou zdát barbarské. Zároveň ve městě kvete kriminalita a v ulicích se daří pašerákům a gangům. Ve vývoji je pro PC, PS4 a Xbox One, i s tímto titulem se počítá na letošek.

Survivalu Fade to Silence jsme se na Zingu podrobně věnovali na začátku aktuálního kalendářního roku. Michal Jonáš vám přinesl dojmy z hraní early access verze. Plná hra by měla spatřit světlo světa v druhém čtvrtletí a zatím byla oznámena jen na PC.

Zdroj: DSOGaming.com

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
dopitapetr
  2x    14.2.2018 00:50 dopitapetr

Na Biomutanta se celkem těším. To bude hodně nevšední dobrodružství.
Darksiders 3 bych na letošek moc neviděl, to spíš začátek příštího roku.
U Fade to Silence doufám, že to oznámí i na konzole.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.