Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Odkryta pětice mutantů z Rainbow Six Siege

Úterý 13.2.2018 19:08
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Odkryta pětice mutantů z Rainbow Six Siege
V kooperativní události Outbreak budete bojovat proti pětici nebezpečných mutantů. Co jsou zač?

 

Původně se zdálo, že v kooperativní události Outbreak budeme bojovat proti zombíkům. Dnes Ubisoft odkryl karty a přiblížil pětici nebezpečných zmutovaných příšer, které mohou za chaos v městečku Truth or Consequences. Společně s dvojicí kamarádů se do Nového Mexika vydáte, abyste monstra zastavili a nastolili pořádek. Vláda totiž situaci nevládla, mimozemské infekci podlehla celá řada lidí a město bylo uvrženo do karantény, včetně policistů a vojáků.

Outbreak v Rainbow Six Siege poběží od 6. března do 3. dubna a budete v něm bojovat proti následujícím příšerám. Základní verzí monster jsou Grunti. Jde o nejrozšířenější typ monstra, s kterým se setkáte. Jsou velmi agresivní a když cítí nebezpečí, obrní tělo svého hostitele, které je poté odolnější proti střelbě. Při setkání s Grunty vývojáři doporučují obezřetný postup s kradmým pohybem.

Druhým zástupcem jsou Breacherové. Ti vás dokážou nemile překvapit, jakmile jsou v nebezpečí, explodují. Rooterové nejsou tak častí, ale za to na vás útočí hroty ze země, po zásahu znehybní svůj cíl.

Smasherové se řadí do těžkých monster, které nezastaví ani betonová zeď. S nimi budete mít hodně práce, ale určitě přijdete na to, jak je zastavit. Jako poslední jsou tu Apexové. Jde o vůdce, rozdávají ostatním rozkazy a dokážou vrhat projektily, které vás oslepí. Projektilům se dokážou bránit pouze dva operátoři: Finka a Doc.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Ondrej_V
      17.2.2018 22:20 Ondrej_V

Ty brďo. Co to sakra je? Ale je to vymyšlený. Kudos. Lion je OP.
odkaz ]

Terat
      15.2.2018 18:38 Terat

@ odpověď na komentář od MigelCz:Jojo, zaznamenal jsem.

MigelCz napsal:Ofiko: Oba jsou utocnici

MigelCz
      15.2.2018 18:29 MigelCz

@ odpověď na komentář od Terat:Ofiko: Oba jsou utocniciKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Terat napsal:No, Finka má být doc pro útočníky, navíc má mít útočnou pušku. Lion má drony to sice ano, ale kteří umí nějak detekovat pohyb nakažených, a tím pomoct v bránění šíření viru (informace z ubisoft oficiálních článků) + má smg. Je tu teda ještě teorie (dle leaku) , že oba budou útočníci. Každopádně, u té Finky to rozhodně spíš vidím na útok, protože nemá smysl dávat obráncům druhého Doca.

Terat
      15.2.2018 15:54 Terat

@ odpověď na komentář od MigelCz:No, Finka má být doc pro útočníky, navíc má mít útočnou pušku. Lion má drony to sice ano, ale kteří umí nějak detekovat pohyb nakažených, a tím pomoct v bránění šíření viru (informace z ubisoft oficiálních článků) + má smg. Je tu teda ještě teorie (dle leaku) , že oba budou útočníci. Každopádně, u té Finky to rozhodně spíš vidím na útok, protože nemá smysl dávat obráncům druhého Doca.

MigelCz napsal:To by trošku nedávalo smysl. Když Finka má nanoboty, kteří budou pravděpodobně doplňovat zdraví. Podle spojitosti s Docem. Lion má drona co dokáže zmapovat okolí a to rozhodně neni funkce pro obránce

MigelCz
      15.2.2018 10:16 MigelCz

@ odpověď na komentář od Terat:To by trošku nedávalo smysl. Když Finka má nanoboty, kteří budou pravděpodobně doplňovat zdraví. Podle spojitosti s Docem. Lion má drona co dokáže zmapovat okolí a to rozhodně neni funkce pro obránceKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Terat napsal:Je to obráceně, lion je obránce a finka utočník. Jinak, ty zbraně nejsou oficiálně potvrzené, protože podle artworku měla mít třeba Ela m4a1, ale nakonec má škorpika.

Miky člen redakce
  1x    15.2.2018 09:17 Miky

@ odpověď na komentář od Foxy:Máš pravdu. Díky.

Foxy napsal:Není datum eventu obráceně než ve článku? :) Já bych řekl že to je od 6. března do 3. dubna ;-)

Foxy
      14.2.2018 22:54 Foxy

Není datum eventu obráceně než ve článku? :-) Já bych řekl že to je od 6. března do 3. dubna ;-)

CzePavel99
      14.2.2018 16:26 CzePavel99

To zní lépe než jsem si představoval.

Terat
      14.2.2018 11:24 Terat

@ odpověď na komentář od MigelCz:Je to obráceně, lion je obránce a finka utočník. Jinak, ty zbraně nejsou oficiálně potvrzené, protože podle artworku měla mít třeba Ela m4a1, ale nakonec má škorpika.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MigelCz napsal:Vector má Lion (útok) . Finka (obrana) nemá zatím známé zbraně

-TomaS587-
      13.2.2018 21:37 -TomaS587-

@ odpověď na komentář od MigelCz:Má. Saritch 308.

MigelCz napsal:Vector má Lion (útok) . Finka (obrana) nemá zatím známé zbraně

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.