Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Letošní Battlefield nás má po vzoru CoD: WWII zavést do druhé světové války

Pátek 2.3.2018 09:21
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Letošní Battlefield nás má po vzoru CoD: WWII zavést do druhé světové války
Pokračování Battlefieldu 1 nebude, EA DICE má připravovat Battlefield V.

 

Před několika lety se hráči přejedli střílečkami zasazenými do druhé světové války. Dvě největší značky žánru - Call of Duty a Battlefield - na to reagovaly a soustředily se na konflikty v naší budoucnosti. Předloni Battlefield zavítal hlouběji do historie, do neokoukané první světové války, zatímco loňské Call of Duty s podtitulem WWII ukázalo, že hráči opět touží po zákopech druhé světové války.

Battlefield 1 měl být experiment, vývojáři z DICE nechtěli pracovat na hře z moderní doby ani na válce z budoucnosti. K druhé světové se mohli kdykoli vrátit, ale rozhodli se, že zkusí něco nového a pokud to nebude fungovat, s další hrou se můžou vrátit. Battlefield 1 se ale v roce 2016 stal druhou nejprodávanější hrou ve Spojených státech americký a mnoho z nás očekávalo, že by DICE mohlo v této historii setrvat.

Jak se zdá, tak je vše jinak. Letošní Battlefield nás totiž má přenést do druhé světové války. Podle spekulací má studio EA DICE letos na podzim přinést Battlefield V (dříve označován jako Battlefield 2, šlo prý o pracovní název). Tvrdí to zdroje serveru Venturebeat, které si přály zůstat v anonymitě. Jejich důvěryhodnost má dokládat obrázek z úvodní obrazovky, kde je logo Battlefield V.

Kdy bude nový Battlefield oznámen? Battlefield 1 se představení dočkal na začátku května 2016. V dalších dnech byl detailněji prezentován, aby se v plné parádě ukázal na červnové E3 v Los Angeles.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Mackie2109
      8.3.2018 07:24 Mackie2109

CoD mě vůbec nebavilo a už hodně dlouho nebaví, takže na BF se těším moc :-)

Sutom
      5.3.2018 21:21 Sutom

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:To samozřejmě, že každý má rád něco jinýho. Já hlavně preferuju příběh, ať už v knížkách, filmech, seriálech, či hrách. Rozjížděním příběhu jsem myslel tu část, kdy se z vyprávění dostaneme do současnosti, tedy to jak se dostanem do vlaku. Tam byl příběh nejen akční, ale měl v sobě nějakou jiskru. Jinak byl zbytek celkem nuda a moc jsem se nechytal.

CzechNeverEnd napsal:Tak každýmu se líbí něco jinýho a jak řikám, třeba sem míň náročnej :D. Taky se mi tim zasazenim přímo trefili do vkusu. Úplně nerozumim tomu "rozjíždět". Jestli myslíš ňákou zápletku, tak to je asi to poslední, co bych od střílečky očekával, což bude asi další důvod, proč mě tyhle hry většinou nezklamou. Od toho mam knížky nebo filmy, popřípadě jiný hry :) .

Sutom
      5.3.2018 21:17 Sutom

@ odpověď na komentář od mongos:To věřím, každýmu se líbí něco jinýho. O BF4 s tebou nemohu diskutovat, nehrál jsem. Z kampaně BF1 jsem viděl pár videí, jinak jsem hrál jen betu a ta mě náramně bavila.

mongos napsal:nemuzu souhlasit me se treba singl BF3 libil vic nez Bf4 nebo Bf1 ale nejvic me bavil u BfBC2

ElementGamer
  1x    5.3.2018 00:48 ElementGamer

Proč ne, CoD: WWII se povedlo, ale Battlefield by mě v tomto zasazení bavil ještě o kapku více. :-)

SamFisher
      4.3.2018 22:59 SamFisher

u Bad Company série byl single nejlepší, takže nějak nechápu proč chtěli dělat Bad company 3 z vietnamu a že by to s předešlými hrami nemělo stejnou dějovou linku :-)

mongos
      4.3.2018 22:26 mongos

@ odpověď na komentář od Sutom:nemuzu souhlasit me se treba singl BF3 libil vic nez Bf4 nebo Bf1 ale nejvic me bavil u BfBC2

Sutom napsal:Jako sorry, ale single Battlefield 3 byla strašná katastrofa. Jedinej klad bylo to, že se v příběhu střídaly dvě linky. Příběh se pak divně začal rozjíždět až na úplným konci, kdy se konečně něco dělo. Jinak byl SP odpad.

CzechNeverEnd
      4.3.2018 21:39 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od Sutom:Tak každýmu se líbí něco jinýho a jak řikám, třeba sem míň náročnej :-D. Taky se mi tim zasazenim přímo trefili do vkusu. Úplně nerozumim tomu "rozjíždět". Jestli myslíš ňákou zápletku, tak to je asi to poslední, co bych od střílečky očekával, což bude asi další důvod, proč mě tyhle hry většinou nezklamou. Od toho mam knížky nebo filmy, popřípadě jiný hry :-) .

Sutom napsal:Jako sorry, ale single Battlefield 3 byla strašná katastrofa. Jedinej klad bylo to, že se v příběhu střídaly dvě linky. Příběh se pak divně začal rozjíždět až na úplným konci, kdy se konečně něco dělo. Jinak byl SP odpad.

Sutom
      4.3.2018 21:30 Sutom

Jako sorry, ale single Battlefield 3 byla strašná katastrofa. Jedinej klad bylo to, že se v příběhu střídaly dvě linky. Příběh se pak divně začal rozjíždět až na úplným konci, kdy se konečně něco dělo. Jinak byl SP odpad.

SamFisher
      4.3.2018 21:24 SamFisher

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:*THUMBS UP* budu v to doufat taky

CzechNeverEnd napsal:Souhlasim, ale de mi o to, že píšeš že single je ti ukradenej, že to byl vždycky tutoriál k multiplayeru. Ok, beru, že to tak vidíš, ale na druhou stranu tady v současný době prostě neni jiná hra, která by ti mohla nabídnout kampaň z podobnýcho prostředí. A timhle vůbec nechci napadnout tvůj názor, ale jenom ti osvětlit ten můj, proč bych si přál, aby v příštím battlefieldu nebyla kampaň tak příšerná jako v BF1 :thumbup: .

CzechNeverEnd
      4.3.2018 21:21 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od SamFisher:Souhlasim, ale de mi o to, že píšeš že single je ti ukradenej, že to byl vždycky tutoriál k multiplayeru. Ok, beru, že to tak vidíš, ale na druhou stranu tady v současný době prostě neni jiná hra, která by ti mohla nabídnout kampaň z podobnýcho prostředí. A timhle vůbec nechci napadnout tvůj názor, ale jenom ti osvětlit ten můj, proč bych si přál, aby v příštím battlefieldu nebyla kampaň tak příšerná jako v BF1 *THUMBS UP* .

SamFisher napsal:mě se také líbily, neboj :thumbup: nikdy jsem od toho neočekával víc a proto se mi to líbilo. Ale nikdy jsem to nebral tak, že prostě nelíbí se mi single, tak tu hru hned zatratím a budu spílat DICE co že to vydali za paskvil :D prostě jsem ten single dojel, pousmál jsem se a zapnul MP. Snad si tuhle sérii nedejbože nikdo nekupuje jen kvůli singlu) , to už ty peníze může vyhodit za jiné hry :D

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.