Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Call of Duty: Black Ops 4 skutečností, vyjde již 12. října

Čtvrtek 8.3.2018 19:40
Autor: Vojtěch "Riley" Zikán, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Call of Duty: Black Ops 4 skutečností, vyjde již 12. října
Pokračování úspěšné podsérie letos vyjde s měsíčním náskokem na PC, Xbox One a PS4.

 

Pár týdnů zpátky se začaly objevovat první výkřiky o tom, že letošní Call of Duty od studia Treyarch má být již čtvrtým Black Ops, zasazeným do současnosti či blízké budoucnosti. Před několika dny se tyto zvěsti začaly stupňovat poté, co se basketbalista James Harden objevil na veřejnosti s kšiltovkou, která na sobě měla čtyři oranžové pruhy nápadně připomínající logo Black Ops. O velkém patchi do tří let starého Black Ops 3 ani nemluvě. Dnes to máme oranžové na černém.

V rámci zahájení eSport události Call of Duty World League 2018 bylo potvrzeno, že letos opravdu vyjde Black Ops 4. A ano, titul opravdu není číslován římskými číslicemi. Teaser přináší poselství, abychom zapomenuli na všechno, co víme.

Mimo to však ze samotného úryvku nelze vyvodit moc informací. Doba i zasazení hry je pořád ve hvězdách a na plnohodnotné oznámení musíme čekat do 17. května. Je však potvrzeno, že hra vychází na PC, Xbox One a PS4 již v pátek 12. října, což je o měsíc dříve, než je u série Call of Duty zvykem.

Aby toho nebylo málo, na internetu se dnes vyrojila spekulace o další distribuční a herní službě, na které se může nové Call of Duty vyskytnout. Od nynějška se dá přihlásit na oficiálních stránkách hry i přes váš účet na Battle.net. Activision se zatím nijak nevyjádřil, ale podle všeho se zdá, že Black Ops 4 by si mohli PC hráči zahrát i mimo Steam. Je však otázka, za jakých podmínek. Před rokem provázelo Infinite Warfare nemilé pozdvižení, když majitelé verze hry zakoupené na Windows Store nemohli hrát se svými protějšky ve službě Steam. Oproti tomu PC verze Destiny 2, které také spadá pod Activision, vyšla pouze na Battle.netu.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
dinss
      17.3.2018 12:13 dinss

@ odpověď na komentář od SamFisher:Ale těžko říct jestli půjde i na Steam. Myslím si, že nikoliv. Stejně jako Destiny 2.

SamFisher napsal:tak to je v řiti :D

SamFisher
      17.3.2018 12:11 SamFisher

@ odpověď na komentář od dinss:tak to je v řiti :-D

dinss napsal:Nové CoD bude 100% na Battlenetu.

dinss
      17.3.2018 12:02 dinss

@ odpověď na komentář od SamFisher:Nové CoD bude 100% na Battlenetu.

SamFisher napsal:Hlavně aby CoD vůbec na Steamu bylo :thumbup: aby to nebylo jako Destiny, tedy jen Battle. net :thumbup: což bude v prdeli :nah:

SamFisher
      17.3.2018 10:16 SamFisher

Hlavně aby CoD vůbec na Steamu bylo *THUMBS UP* aby to nebylo jako Destiny, tedy jen Battle. net *THUMBS UP* což bude v prdeli :/)

N3RWO
      12.3.2018 07:38 N3RWO

@ odpověď na komentář od Martass311:Nejspíš nemají důvod, evidentně je to pro ně stále dost dobrá dojná kráva ;-)

Martass311 napsal:Že si s tvourbou této značky nedají na 2 roky pokoj a nepracují radši na lepším grafickým enginu.
Nevypadá to o moc lépe než mw3 a žere si to 10gb v ram a 12gb ram...

Martass311
  1x    11.3.2018 18:36 Martass311

Že si s tvourbou této značky nedají na 2 roky pokoj a nepracují radši na lepším grafickým enginu.
Nevypadá to o moc lépe než mw3 a žere si to 10gb v ram a 12gb ram...

Johnczek
  1x    9.3.2018 17:51 Johnczek

Budou v novém BO i genderově vyvážení robotičtí psi? A minimálně jeden pes tmavé srsti?

Rivers25
      9.3.2018 17:36 Rivers25

@ odpověď na komentář od SteveHood:Vůbec bych se tomu nedivil, kdyby to tak bylo. Podle mě si velká část amíků ještě myslí, že tady máme pořád komunismus a patříme k sovětskýmu svazu. :-D

SteveHood napsal:Prosím tě. Oni si myslí, že Evropa je nějaký romský sídliště. :D

OneShot
      9.3.2018 17:16 OneShot

@ odpověď na komentář od Marek_Tvrdy:Vysvětlení je to zajímavé, ale nějak se mi to nezdá. To by pak nemohli používat ani pětku (od V měli taky dost bohů, třeba Venuši) , tím spíš pak jedničku (opět Iuppiter) . Druhá věc je, že sami Římané ony znaky jako číslice začali používat, tak proč by jim to mělo přijít nevhodné či matoucí? Vysvětlení druhého komentáře je, bohužel, o poznání uvěřitelnější.

Marek_Tvrdy napsal:Značení IIII jako 4 je římské. Ostatně se používá například na hodinách. Jedna legenda praví, že nejvyšší bůh Jupiter se římsky psal IVPPITER, a že bylo nevhodné na hodiny, na které viděl, psát začátek jeho jména. Jiné vysvětlení říká, že IV napsané vzhůru nohama na hodinovém číselníku se plete v VI a proto se raději psalo IIII.

SteveHood
  1x    9.3.2018 17:01 SteveHood

@ odpověď na komentář od Rivers25:Prosím tě. Oni si myslí, že Evropa je nějaký romský sídliště. :-D

Rivers25 napsal:Ti amíci jsou vážně hodně blbí, když neznají římský číslice jako je IV a čtou to "aj ví". : / Nechci vidět ten jejich vzdělávací systém. :D

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.