Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Obrovský křižník Centurion z Valkyrie Chronicles 4

Neděle 11.3.2018 10:30
Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek, Rubrika: Novinky
PS4, Xbox One, Switch

Obrovský křižník Centurion z Valkyrie Chronicles 4
Všichni na palubu!

 

V taktickém RPG Valkyria Chronicles 4 budete moci pro cestování využít různé stroje. Jedním z tajných projektů jsou také válečné ledoborce Centurion, které se nemusí omezovat pouze na vodní hladinu.

Zhotoveny byly v tajnosti v docích Edinburského námořnictva, které počítalo s jejich použitím v bitvách. Celkem byly postaveny tři válečné lodě tohoto modelu a Centurion, na který se nalodili Claude a ostatní vojáci, je v pořadí druhým z nich.

Jeho výhodou je možnost zdolání sněhových plání a pro prorážení silného ledu je na přídi vybaven obrovským beranidlem. Se svou délkou více než 230 metrů, je Centurion něco jako tank, který dokáže jezdit po sněhu a ledu, jako kdyby projížděl nějakými křovinami. Tato schopnost obřích válečných lodí, kdy mohou cestovat i po zemi, je umožněna díky technologii poskytnuté Edinburghem pro Vinlandské spojené státy. Bohužel podrobnosti o tom, jak tato technologie funguje, jsou přísně tajné.

Valkyria Chronicles 4 vychází v Japonsku pro PlayStation 4 už 21. března a následovat ji v létě bude i verze pro Switch. Pro Evropu ještě nebylo stanoveno datum vydání, ale verze pro PlayStation 4, Xbox One a Switch by se měly objevit ještě v roce 2018.

Zdroj: Sega

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Peter
  1x    11.3.2018 20:14 Peter

No zajímalo by mě, kdo jim tu loď vyrobil a kdo tam dělá údržbu, ve hře zatím představili pár vychrtlíků, který se staraj o svůj dokonalý účes a tyhle typy nejsou zrovna dobrý na mechanické úkony. :-D :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.