Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

One Piece: Pirate Warriors 3 Deluxe Edition vychází v Evropě 11. května

Pondělí 12.3.2018 10:30
Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek, Rubrika: Novinky
Switch

One Piece: Pirate Warriors 3 Deluxe Edition vychází v Evropě 11. května
Deluxe edice bude obsahovat více než 40 kusů dalšího dodatečného obsahu.

 

One Piece: Pirate Warriors 3 Deluxe Edition vychází v Evropě s konečnou platností na Switchi v krabicové verzi i digitálně 11. května.

Konečně si tak budou moci i hráči na Nintendo Switchi prožít skvělý příběh série One Piece v klidu domova i na cestách, který ve hře začíná arkem Paramount War. One Deluxe Edition bude obsahovat více než 40 kusů dalších DLC, které vyšly následně po vydání hry One Piece: Pirate Warriors 3 na konzolích PlayStation 4, na PS Vitě a na PC, obsahující další dodatečné mise a nejrůznější kostýmy. Titul bude navíc obsahovat lokální kooperativní režim pro dva hráče, pro který je konzole Switch díky svému ovládání přímo ideální.

One Piece: Pirate Warriors 3 Deluxe Edition nabídne všechny důležité okamžiky a postavy značky One Piece v typických misích a nezaměnitelných bitvách pro hry od Koei Tecmo. Na výběr bude více než 30 hratelných postav, což ve zkratce znamená, že největší problém bude zjistit, koho si do hry vybrat. Do Deluxe Edition je také implementována funkce Kizuna Rush, díky které můžete do kombo útoku přibrat až čtyři další postavy a provádět tak daleko silnější útoky.

Zdroj: Bandai Namco

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
žádný komentář

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.