Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Blíží se remake RPG titulu Neverwinter Nights

Pondělí 12.3.2018 10:52
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC

Blíží se remake RPG titulu Neverwinter Nights
Neverwinter Nights: Enhanced Edition se začne prodávat koncem měsíce. Vývojáři mají v plánu přidat další obsah.

 

Neverwinter Nights: Enhanced Edition vyjde pro PC prostřednictvím Steamu již 27. března. Datum vydání oznámila kanadská společnost Beamdog, která zaměstnává bývalé programátory a designéry z BioWare a specializuje se na vývoj a vydávání remaků klasických RPG titulu. Díky těmto lidem jsme si mohli zahrát znovu a ve vylepšené podobě Baldur's Gate 1 a 2, Icewind Dale nebo Planescape: Torment.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition je moderní remake third-person RPG hry Neverwinter Nights, kterou stvořili v BioWare. V Beamdog mají v plánu nabídnout hráčům novou verzi tohoto dobrodružství. Časem chtějí přijít s aktualizacemi a rozšířit kampaň o další obsah. Nejprve ale musí přijít na způsob, jak původní kampaň rozšířit. Přemítají také o Nintendo Switch verzi.

Vylepšená edice Neverwinter Nights bude podporovat rozlišení 4K, v menu naleznete více možností pro nastavení grafiky a samozřejmě nebude chybět obsah z originálu, který mají fanoušci tohoto RPG tak rádi. Důležité je, že kromě původní hry získáte ještě dvě expanze a tři prémiové modely. Ty jsou v podstatě příběhovými rozšířeními. Prostřednictvím těchto modulů má být v budoucnu nabídnut i další obsah.

Pokud si Neverwinter Nights: Enhanced Edition předobjednáte, zahrajete si remake v předstihu a mezi prvními vám budou nabídnuty ke stažení patche.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
žádný komentář

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.