Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Strategie Iron Harvest odhaluje hratelnost

Pondělí 12.3.2018 14:44
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Strategie Iron Harvest odhaluje hratelnost
Hrdinové, vojáci a mechové se střetnou v alternativní době po první světové válce. Zaujme vás válečná real-time strategie?

 

Zítra bude spuštěna kampaň na Kickstarteru, kde se studio KING Art Games pokusí získat finance na dokončení zajímavě vypadající válečné real-time strategie Iron Harvest. Ještě předtím nám ale svůj produkt kompletně odhalují prostřednictvím šestiminutového videa se záběry z hraní. Zaujme vás Iron Harvest, podpoříte hru na Kickstarteru? Gameplay záběry pocházejí z rané fáze vývoje.

Iron Harvest je real-time strategie, která hráče zavede do alternativní historie po roku 1920. Polský umělec Jakub Różalski stvořil alternativní verzi našeho vlastního světa, kde lidstvo, fascinováno technologií, motory a těžkým železem, vynalezlo silné pěší stroje, takzvané Mechy. Jakmile těchto účinných zbraní bylo uplatněno na bojištích první světové války, stávají se nyní součástí každodenního života.

Polania (alternativní název Polské republiky) je velká zemědělská země s dlouhou historií, která se snaží udržet své postavení a území, zápasí se svými agresivními sousedy: Saská říše na západě a Rusviet (Sovětské Rusko) na východě. Polania zahájila program modernizace své armády, zatímco velká část země je stále obsazena Sovětskými silami.

Saská říše je jednou z nejvlivnějších zemí v Evropě, se silným průmyslem, propracovanou městskou infrastrukturou, moderními továrnami a silnou vojenskou tradicí. Po nepříznivých podmínkách Světové války je současná nálada v říši špatná a hrdé elity, ponižovači a aristokrati tajně oponují císařovu appeasementu politiky.

Rusviet je obrovský, silný a má bezkonkurenční průmyslový a populační potenciál. Nicméně, země je unavená a vyčerpána z dlouhé a náročné války. Lidé jsou frustrovaní a moc cara Nikolaje pomalu oslabuje. Tajemný Grigorij Rasputin se stal mimořádně silným mužem a revoluce je cítit ve vzduchu...

Ve hře povedeme hrdinné velitele, mechy a vojáky do epické bitvy v otevřených sandboxových mapách. Navíc, systém krytí a dynamické destrukce hrají významnou roli a nejspíše budou rozhodovat o vítězi v přímém boji.

Na Iron Harvest si ale počkáme, s hrou se počítá až na rok 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
Peter
      14.3.2018 21:57 Peter

Na tohle se hodně těším.

Miky člen redakce
  1x    14.3.2018 11:59 Miky

@ odpověď na komentář od Malcolm:Bude, bude. Mám ji v plánu.

Malcolm napsal:včera také začal Kickstarter, Miky nezasloužilo by si to další novinku ?

odkaz ]

Malcolm
      14.3.2018 11:56 Malcolm

včera také začal Kickstarter, Miky nezasloužilo by si to další novinku ?

odkaz ]

Wast
      12.3.2018 16:22 Wast

Není tam vůbec nic nového :-(

Spunak
      12.3.2018 15:16 Spunak

jak říká benny666 vypadá to jako company of heroes 1 ale to nevadí jelikož Coh1 za něco stálo aspon :-D takže uvidíme

Benny666
  3x    12.3.2018 15:05 Benny666

Hodně to připomíná Company of Heroes hratelnosti i stylem.... coz není vubec ku škodě.... proc ne. Me to teda zaujalo....Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

qetrix
  1x    12.3.2018 15:02 qetrix

nevypadá to vůbec špatně :-D

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.