Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Co se ukrývá za obsah v prémiové edici GTA V?

Úterý 13.3.2018 11:49
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PS4, Xbox One

Co se ukrývá za obsah v prémiové edici GTA V?
Obsah z Grand Theft Auto Online a věci v hodnotě 10 milionů GTA dolarů do multiplayeru, abyste měli rychlejší a snadnější rozjezd v online světě.

 

Prémiová edice gangsterské akce Grand Theft Auto V na své oficiální oznámení teprve čeká. Díky Kotaku jsme se ale dozvěděli, co se v ní bude ukrývat. Jak jsme očekávali, nepůjde o nic převratného. Premium Edition zahrne obsah, který v předešlých měsících a letech do GTA V vyšel. Jde tedy o bezplatné aktualizace pro GTA Online. Ty budou přímo na disku a nebude nutné je stahovat.

Nejlákavější je tak The Criminal Enterprise Starter Pack, který vám dá věci v hodnotě 10 milionů GTA dolarů. Lze ho koupit i samostatně od prosince 2017 za 44,99€. Jak název napovídá, je vhodný pro začátečníky, umožní jim rychlejší rozjezd v multiplayerovém světě. Díky balíčku budou vlastnit několik důležitých objektů, zajímavé dopravní prostředky a k tomu nějaké ty zbraně a další doplňky.

U nemovitostí jde o Maze Bank West Executive Office, Paleto Forest Gunrunning Bunker, Senora Desert Counterfeit Cash Factory, Great Chaparral Biker Clubhouse, 1561 San Vitas Street Apartment a 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage.

U vozidel potom o Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper a Banshee.

Na závěr jsme si nechali zbraně, oblečení a testování: Compact Grenade Launcher, Marksman Rifle, Compact Rife, Stunt Race & Import / Export Outfits a Biker Tattoos.

Uvidíme, kdy bude Premium Edition oznámena. Podle dřívějších informací měla vyjít 23. března. Vypadá to ale na odklad a posunutí na duben 2018. Dostupná má být pro PlayStation 4 a Xbox One.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
OldSnakeBossMGS
  1x    16.3.2018 01:16 OldSnakeBossMGS

@ odpověď na komentář od Playman:Ta hra ti to vyloženě neřekne ale když si zapneš rockstar creator auto si tam můžeš spawnout na mapu a klidně si ho projet dle libosti a dokonce si můžeš postavit skokánky nebo celou trať na které si vyzkouší charakteristiku. Bez přátel je to vpohodě taky ale když je máš o 100% lepší. super já začínal se dvěma díky GTA už jich mám jen v UK asi 6 se kterýma pravidelně hraju. Když ti má kdo pomáhat dělat buisnes a heisty je super zábava a navíc vyděláváš super $. Každej vezme nějaký ozbrojený vozidlo rozhodí se úkoly a je radost to hrát. Auto prodat můžeš v LSC samozřejmě že ale za 50-60% původní ceny i s upravama. Ne jako v reálu s ohledem na stáří a najete KM. Ale zase po tom kolikrát vybouchne nebo udělá kotrmelec je to v reálu pořád hafo. :-D Pokud hraješ na PS klidně se můžem domluvit a rád ti pomůžu vylepšit bankovní konto nebo projet moji kolekci. ;-) Já osobně hraju od verze na PS3 od roku2013 a postavu jsem si v 2015 převedl na PS4. A musím říct že jsem tehdy nečekal kam až GTAO zajde. ;-) Fun2 včera psal že se asi skončilo s testem na QaBete takže snad příští týden už konečně trailer a info kdy vyjde DLC. Snad přespříští úterý? Btw. : Průměrně inteligentní středoevropan ale diky.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl naposledy upraven upraven 16.3.2018 01:30

Původní verze před úpravami:Ta hra ti to vyloženě neřekne ale když si zapneš rockstar creator auto si tam můžeš spawnout na mapu a klidně si ho projet dle libosti a dokonce si můžeš postavit skokánky nebo celou trať na které si vyzkouší charakteristiku. Bez přátel je to vpohodě taky ale když je máš o 100% lepší. super já začínal se dvěma díky GTA už jich mám jen v UK asi 6 se kterýma pravidelně hraju. Když ti má kdůo pomáhat dělat buisnes a heisty je super zábava a navíc vyděláváš super $. Každej vezme nějaký ozbrojený vozidlo rozhodí se úkoly a je radost to hrát. Auto prodat můžeš v LSC samozřejmě že ale za 50-60% původní ceny i s upravama. Ne jako v reálu s ohledem na stáří a najdete KM. Ale zase po tom kolikrát vybouchne nebo udělá kotrmelec je to v reálu pořád hafo. :-D Pokud hraješ na PS klidně se můžem domluvit a rád ti pomůžu vylepšit bankovní konto nebo projet moji kolekci. ;-) Zrovna se snažím pokořit hranici 50milionu na další DLC. Fun2 včera psal že se asi skončilo s testem na QaBete takže snad příští týden už konečně trailer a info kdy vyjde. Snad přespříští úterý? Btw. : Průměrně inteligentní středoevropan ale díky.

Playman napsal:Máš naprostou pravdu. Ale nejhorší je - že ty jsi to auto nemůžeš zkusit takzvaně projet a zjistit zda ti vyhovuje. V realitě když si koupíš káru za 3 míče americkej doláčů - můžeš jí prodat.

A ty jsi asi ekonomicky celkem vzdělanej týpek a celkem asi i šikovnej. Já to hraju od roku 2015 s přestávkama kdy hra GTA V vyšla a baví mě to stále. Někdy GTA V nehraju rok, někdy měsíc a někdy ho hraji skoro každý den. Jak je čas a nálada.

A z těch 50 lidí které mám tak zvaně v "přátelích" to hraji sám. LOL :-D B-)

Playman
      15.3.2018 22:45 Playman

@ odpověď na komentář od OldSnakeBossMGS:Máš naprostou pravdu. Ale nejhorší je - že ty jsi to auto nemůžeš zkusit takzvaně projet a zjistit zda ti vyhovuje. V realitě když si koupíš káru za 3 míče americkej doláčů - můžeš jí prodat.

A ty jsi asi ekonomicky celkem vzdělanej týpek a celkem asi i šikovnej. Já to hraju od roku 2015 s přestávkama kdy hra GTA V vyšla a baví mě to stále. Někdy GTA V nehraju rok, někdy měsíc a někdy ho hraji skoro každý den. Jak je čas a nálada.

A z těch 50 lidí které mám tak zvaně v "přátelích" to hraji sám. LOL :-D B-)

OldSnakeBossMGS napsal:GTA je postaveno na $, musíš uvažovat než do něčeho investuješ. Je to jen o selském rozumu a trochu podnikavému duchu. Za 4hodin hraní volbou správných kombinaci podnikání jsi schopen vydělat i 6milionu a to bez double$ moznosti. Já mám na další update našetřeno již 38milionu a to jsem pracující člověk. Co tomu dává max 4-5hodin za vikend. Upřímně by ani nebylo fér že člověk co tu hru skoro nehraje by měl stejné možnosti jako člověk co jí hraje několik let. Játo hraju už od verze na PS3 nikdy sem nekupoval Shark card a mám každou cool věc na kterou si vzpomeneš. Mě by vážně zajímalo jak by ta hra vydržela tak dlouho populární kdyby si každý mohl hned všechno dovolit a za pár dní by neměl měl všechno a neměl by kam dál. Jsem ochoten pochopit že se někomu nelibý ekonomicky komplexní hra u které je potřeba uvažovat nad koupí kazdeho vozidla a budovy ale ne na základě toho že mi to nejde a proto to raději shodím protože sám nejsem schopen dosáhnout adekvátního uspechu. Btw tvrzení že se opravují pouze money glitche je také dost odvážné. Co například z posledních týdnů opravené hydra superspeed glitch, director God mode glitch, payote plant glitch, eclipse Tower wallbreach, iaa wall breach...atd. atd. A ten kdo čučí na loadingscreen 50hodin by měl uvažovat nad tím že hru raději načte znova nebo pořídí internet bez telefonní linky. Zkuste si pořídit CEO Office na kterou za 3hodky vydělá i úplný nuland na lvl1 trochu přemýšlet a uvidíte že to jde celkem zpřehledem. Jen nesmíte vydělané prachy hned bezhlavě utratit za 1supercar co uvidíte. Asi tak jako v reálu, když utratíte výplatu těžko vám zbyde na investice které se vám v budoucnu zůročí na vlastním podnikání či při koupi domu.

OldSnakeBossMGS
  1x    15.3.2018 22:27 OldSnakeBossMGS

@ odpověď na komentář od skylines:Bro, strategickou hru tady hrál určitě každý...:-D Nevím ale jak moc vhodné je porovnávat v tomto ohledu tak odlišné žánry. Co se základny týče tu si můžeš koupit a postupně upravovat stejně jako ve strategii. Match making je hrozný pokud misi hraješ s cizími hráči a ne s přáteli čímž se v GTA ochuzuješ o půl zábavi obecně. Že tě hra nebaví je tvůj subjektivní názor nikdo ti to nebere. Jen by jsem se neoháněl rádoby fakty o kterých toho moc nevím. Povrchová ekonomika obsahující vrácení daní, slevy, zjišťování co se vyplatí co ne. Ve kterém odvětví podnikat, jestli koupit zásoby a šetřit cas nebo je sehnat jinde a mít větší profit, který druh zásob kupovat a který ne. Jestli krást auta, pasovat letecký či pozemek jaké vozidlo si na to pořídit aby nejlépe vyhovovalo, pěstovat marihuanu nebo vařit kokain, nebo raději peníze rovnou tisknou. Mít motorkářský klub ve kterém můžu mít víc lidí nebo organizaci která má více speciálních schopností atd. atd. to by se mohlo stydět i leckteré čistokrevné RPG, možná i strategie. Jestli pouze tvůj zájem nebyl povrchoví díky tomu že tě hra nebavila. Ale neoháněj se prosím fakty o kterých toho moc nevíš. Matchmakin ideální rozhodně není ale ještě jsem nezažil titul který by byl úplně bez chybičky. A na to co hra obsahové nabízí je to super. Pokud tě baví hry které ti umožní dosáhnout všeho během pár chvil, tvoje volba. Ostatní hráči se třeba rádi snaží a nechtějí mít všechno hned a ve výsledku nemít pocit že to stalo trochu úsilí a přemýšlení. Nežvatlej tady ale úplně hlouposti. Kdyby ta hra byla tak strašná těžko by měla prodaných již skoro 100milionu kopií. Pokud bylo pro tebe vydělat si na jedno auto utrpení zjevně ti to asi moc nešlo nebo jsi to vzal úplně za špatný konec. Stačí využít 2x $ adnyversary módu které jsou v tomto případě většinou plně obsazené a čas mezi jednotlivými koly nezabere více jak 3-4minuty což je v některých případech čas loading nové mapy v fps. Pochybuju že jsi se byl ale vůbec schopen dostat k nejlevnějšímu podniku aby jsi byl schopen vůbec pořádně vydělávat. Vložení bedniček je první podnik který ve hře byl, dneska můžeš zásoby nakoupit a pak si jen počkat na finální produkt k prodeji a mezi tím třeba krást a prodavat auta nebo si s kamošema dat Heist vydělat 300tisic navíc během 15minut.
A když už se oháníš strategií tak to tě baví čekat několik hodin než se ti postavy budova a pak ti to jen zvedne nějaký stat o 12%. ? Protože já se po 45minutach v GTA v tom autě můžu dokonce projet, zajímalo by mě jak to uděláš ve strategii. Hloupé srovnání čo? přesně jako tvoje...;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

skylines napsal:Jo ekonomika tam nějaká je ale je dost povrchová. Kdo hrál nějakou strategickou hru ví že si musí vybudovat stabilní základnu aby mohl fungovat ale tady je ten problém že je nuda vůbec vydělávat a když vidím kolik toho musím protrpět abych si mohl koupit jedno auto co mě za půl hodiny přestane bavit tak radši zapnu něco jiného. Kdyby ta hra byla alespoň zábavná tak bych si i nějaké karty klidně koupil protože fakt nemám čas, náladu ani trpělivost vydělávat na předražené auto které mě do půl hodiny omrzí nebo abych si založil "podnik" kde můžu koupit a převážet bedničky. A co se čekání týká tak bylo myšleno hraní více hráčů né solo na online serveru. Úmorné čekání v lobby před startem i na konci, v misích zase čekání na start mise a třicet vteřin hraní než nějaký noob umře a tadá - mise končí pro všechny protože předělat to aby si ti co přežijí rozdělili díl těch co umřou by bylo moc práce která neprodá žádné shark cards. :-D

skylines
      15.3.2018 16:14 skylines

@ odpověď na komentář od OldSnakeBossMGS:Jo ekonomika tam nějaká je ale je dost povrchová. Kdo hrál nějakou strategickou hru ví že si musí vybudovat stabilní základnu aby mohl fungovat ale tady je ten problém že je nuda vůbec vydělávat a když vidím kolik toho musím protrpět abych si mohl koupit jedno auto co mě za půl hodiny přestane bavit tak radši zapnu něco jiného. Kdyby ta hra byla alespoň zábavná tak bych si i nějaké karty klidně koupil protože fakt nemám čas, náladu ani trpělivost vydělávat na předražené auto které mě do půl hodiny omrzí nebo abych si založil "podnik" kde můžu koupit a převážet bedničky. A co se čekání týká tak bylo myšleno hraní více hráčů né solo na online serveru. Úmorné čekání v lobby před startem i na konci, v misích zase čekání na start mise a třicet vteřin hraní než nějaký noob umře a tadá - mise končí pro všechny protože předělat to aby si ti co přežijí rozdělili díl těch co umřou by bylo moc práce která neprodá žádné shark cards. :-D

OldSnakeBossMGS napsal:GTA je postaveno na $, musíš uvažovat než do něčeho investuješ. Je to jen o selském rozumu a trochu podnikavému duchu. Za 4hodin hraní volbou správných kombinaci podnikání jsi schopen vydělat i 6milionu a to bez double$ moznosti. Já mám na další update našetřeno již 38milionu a to jsem pracující člověk. Co tomu dává max 4-5hodin za vikend. Upřímně by ani nebylo fér že člověk co tu hru skoro nehraje by měl stejné možnosti jako člověk co jí hraje několik let. Játo hraju už od verze na PS3 nikdy sem nekupoval Shark card a mám každou cool věc na kterou si vzpomeneš. Mě by vážně zajímalo jak by ta hra vydržela tak dlouho populární kdyby si každý mohl hned všechno dovolit a za pár dní by neměl měl všechno a neměl by kam dál. Jsem ochoten pochopit že se někomu nelibý ekonomicky komplexní hra u které je potřeba uvažovat nad koupí kazdeho vozidla a budovy ale ne na základě toho že mi to nejde a proto to raději shodím protože sám nejsem schopen dosáhnout adekvátního uspechu. Btw tvrzení že se opravují pouze money glitche je také dost odvážné. Co například z posledních týdnů opravené hydra superspeed glitch, director God mode glitch, payote plant glitch, eclipse Tower wallbreach, iaa wall breach...atd. atd. A ten kdo čučí na loadingscreen 50hodin by měl uvažovat nad tím že hru raději načte znova nebo pořídí internet bez telefonní linky. Zkuste si pořídit CEO Office na kterou za 3hodky vydělá i úplný nuland na lvl1 trochu přemýšlet a uvidíte že to jde celkem zpřehledem. Jen nesmíte vydělané prachy hned bezhlavě utratit za 1supercar co uvidíte. Asi tak jako v reálu, když utratíte výplatu těžko vám zbyde na investice které se vám v budoucnu zůročí na vlastním podnikání či při koupi domu.

Kirkes21
      15.3.2018 15:52 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Lincoln:A děláš správně. ;-) Já sice GTAO již dlouho nehraji (dřív jsem hrával) . Bohůžel nemohl jsem přehlédnout že se vedení Rockstaru zbýhají sliny ze zisků Žraločích karet. :/) Jak sem již psal, pořád budu věřit že R* nepřestal vyvýjet vysoce-kvalitně strhující příběh GTA6. Pokud by došlo k tomu že R* vydá GTAO 2 a ne GTA 6, tak mají u mě smůlu, pakliže nevydají nový SP, protože Online nehraji tak si nekoupím žádnou jejich hru. :-) Správně by měli zůstat i u příběhu, jenomže prostý hráč nevidí do hlav bratrů H.

Lincoln napsal:Hezky napsáno. Já je bombarduju pořád na Twitteru a nikoho to nezajímá :D

lukinho017
      15.3.2018 14:26 lukinho017

@ odpověď na komentář od Lincoln:Přesně, když jsem psal komentář, tak jsem si právě vzpomněl na gta SA. :-D Viděl jsem tam i fotbalové hřiště a ten skatebord by také šel, když je ve hře pár skateparků .
Byl bych rád i za rozšíření mapy, třeba snežné. Třeba i nějaké lepší domy by se hodily do Blaine Country a do města obrovské vily třeba jako Mad Dog vila v gta sa. SAmozřejmě i nějaké povolání a další věci. Ty updaty mi prostě připadají stejné a podle mě je zbytečné mít několik aut. Já jezdím jen s těmi oblíbenými a ostatní mám jen abych měl skoro vše. :-D Hodily by se už víc lodě, kterých není zrovna moc.

Nevíte asi se už ví o nějakém větším novém updatu a kdy by mohl vyjít ?

Lincoln napsal:Joooo! Basketbal! Na to jsem zapomněl! Si pamatuju vždycky v SA jak jsem si vzal auto a jel si zaházet někam na koš. To mi fakt chybí a mohli by mu dát i skateboard či jiné věci. To mi chybí. A přitom tam hříště basketbalové je ... nějakej blbej tenis nikoho nezajímá :D

Lincoln
      15.3.2018 05:40 Lincoln

@ odpověď na komentář od lukinho017:Joooo! Basketbal! Na to jsem zapomněl! Si pamatuju vždycky v SA jak jsem si vzal auto a jel si zaházet někam na koš. To mi fakt chybí a mohli by mu dát i skateboard či jiné věci. To mi chybí. A přitom tam hříště basketbalové je ... nějakej blbej tenis nikoho nezajímá :-D

lukinho017 napsal:To načítání mě také štve a nechápu, proč to ani po tolika letech nespravili. Ano, DLC jsou zdarma, ale proč asi ? No aby lidé kupovali různé věci za shark karty. Proto jsou ty auta atd. tak moc drahé, že obyčejný hráč si vydělá jn na něco. Jen ti opravdu závislí hráči si na vše sami vydělají. Bohužel hra není ani nijak opravována, krom glitchů na prachy snad, aby neklesl kvůli tomu prodej shark karet. :D U DLC by se měli hlavně zaměřovat na jiné věci, než na auta , které tam dávají furt. Bylo by třeba dobré, kdyby šlo kupovat fakt dost luxusní domy, hrát basket atd. Ale jako jinak je to výborná hra a zažil jsem v ní několik skvělích chvil s kámoši. Zas lepší shark karty a drahé věci, než placené DLC.

VampikCZ
  1x    15.3.2018 00:22 VampikCZ

Odstávka, odstávka, a znova odstávka. Soudruzi. :-D

OldSnakeBossMGS
      14.3.2018 23:54 OldSnakeBossMGS

@ odpověď na komentář od skylines:GTA je postaveno na $, musíš uvažovat než do něčeho investuješ. Je to jen o selském rozumu a trochu podnikavému duchu. Za 4hodin hraní volbou správných kombinaci podnikání jsi schopen vydělat i 6milionu a to bez double$ moznosti. Já mám na další update našetřeno již 38milionu a to jsem pracující člověk. Co tomu dává max 4-5hodin za vikend. Upřímně by ani nebylo fér že člověk co tu hru skoro nehraje by měl stejné možnosti jako člověk co jí hraje několik let. Játo hraju už od verze na PS3 nikdy sem nekupoval Shark card a mám každou cool věc na kterou si vzpomeneš. Mě by vážně zajímalo jak by ta hra vydržela tak dlouho populární kdyby si každý mohl hned všechno dovolit a za pár dní by neměl měl všechno a neměl by kam dál. Jsem ochoten pochopit že se někomu nelibý ekonomicky komplexní hra u které je potřeba uvažovat nad koupí kazdeho vozidla a budovy ale ne na základě toho že mi to nejde a proto to raději shodím protože sám nejsem schopen dosáhnout adekvátního uspechu. Btw tvrzení že se opravují pouze money glitche je také dost odvážné. Co například z posledních týdnů opravené hydra superspeed glitch, director God mode glitch, payote plant glitch, eclipse Tower wallbreach, iaa wall breach...atd. atd. A ten kdo čučí na loadingscreen 50hodin by měl uvažovat nad tím že hru raději načte znova nebo pořídí internet bez telefonní linky. Zkuste si pořídit CEO Office na kterou za 3hodky vydělá i úplný nuland na lvl1 trochu přemýšlet a uvidíte že to jde celkem zpřehledem. Jen nesmíte vydělané prachy hned bezhlavě utratit za 1supercar co uvidíte. Asi tak jako v reálu, když utratíte výplatu těžko vám zbyde na investice které se vám v budoucnu zůročí na vlastním podnikání či při koupi domu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl naposledy upraven upraven 15.3.2018 00:46

Původní verze před úpravami:GTA je postaveno na $, musíš uvažovat než do něčeho investuješ. Je to jen o selském rozumu a trochu podnikavému duchu. Za 4hodin hraní volbou správných kombinaci podnikání jsi schopen vydělat i 6milionu a to bez double$ moznosti. Já mám na další update našetřeno již 38milionu a to jsem pracující člověk. Co tomu dává max 4-5hodin za vikend. Upřímně by ani nebylo fér že člověk co tu hru skoro nehraje by měl stejné možnosti jako člověk co jí hraje několik let. Játo hraju už od verze na PS3 nikdy sem nekupoval Shark card a mám každou cool věc na kterou si vzpomeneš. Mě by vážně zajímalo jak by ta hra vydržela tak dlouho populární kdyby si každý mohl hned všechno dovolit a za pár dní by neměl měl všechno a neměl by kam dál. Jsem ochoten pochopit že se někomu nelibý ekonomicky komplexní hra u které je potřeba uvažovat nad koupí kazdeho vozidla a budovy ale ne na základě toho že mi to nejde a proto to raději shodím protože sám nejsem schopen dosáhnout adekvátního uspechu. Btw tvrzení že se opravují pouze money glitche je také dost odvážné. Co například z posledních týdnů opravené hydra superspeed glitch, director God mode glitch, payote plant glitch, eclipse Tower wallpaper breach, iaa wall breach...atd. atd. A ten kdo vůči na loading screenshot 50hodin by měl uvažovat nad tím že hru raději načte znova nebo pořídí internet bez telefonní linky. Zkuste si pořídit CEO Office na kterou za 3hodky vydělá i úplný nuland na lvl1 trochu přemýšlet a uvidíte že to jde celkem zpřehledem. Jen nesmíte vydělané prachy hned bezhlavě utratit za 1supercar co uvidíte. Asi tak jako v reálu, když utratíte výplatu těžko vám zbyde na investice které se vám v budoucnu zůročí na vlastním podnikání či při koupi domu.

skylines napsal:Obsah je sice zdarma pro všechny ale koupit si ho můžeš jen pokud si koupíš měnu a nebo nemáš žádný život a vyděláš si na to ve hře deseti hodinami hraní (+ padesáti hodinami čekání v lobby) na dvě vozidla. :-D Šlo by to chápat u F2P hry ale u tohohle se to tolerovat nedá. Oproti tomu jsou bedničky v Battlefrontu jen drobným přešlapem. Člověk už potom radši doufá že RDR2 nebude mít MP. :-D

lukinho017
      14.3.2018 20:13 lukinho017

To načítání mě také štve a nechápu, proč to ani po tolika letech nespravili. Ano, DLC jsou zdarma, ale proč asi ? No aby lidé kupovali různé věci za shark karty. Proto jsou ty auta atd. tak moc drahé, že obyčejný hráč si vydělá jn na něco. Jen ti opravdu závislí hráči si na vše sami vydělají. Bohužel hra není ani nijak opravována, krom glitchů na prachy snad, aby neklesl kvůli tomu prodej shark karet. :-D U DLC by se měli hlavně zaměřovat na jiné věci, než na auta , které tam dávají furt. Bylo by třeba dobré, kdyby šlo kupovat fakt dost luxusní domy, hrát basket atd. Ale jako jinak je to výborná hra a zažil jsem v ní několik skvělích chvil s kámoši. Zas lepší shark karty a drahé věci, než placené DLC.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.