Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Ubisoft má na letošek chystat nové dobrodružství Sama Fishera

Úterý 13.3.2018 14:00
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Ubisoft má na letošek chystat nové dobrodružství Sama Fishera
Po pěti letech se má vrátit stealth akce Splinter Cell.

 

V červnu na E3 v Los Angeles by mohl Ubisoft překvapit a oznámit nové dobrodružství tajného agenta Sama Fishera. Podle internetového obchodu Amazon má totiž v letošním roce vyjít nová stealth akce Splinter Cell. Amazon neuvádí podtitul, pouze píše Splinter Cell 2018.

Pokud se informace ukážou jako pravdivé, stejně jako v případě The Division 2 a dalších her, tak se po pěti letech na scénu vrátí Sam Fisher. Už loni Ubisoft ujišťoval, že na taktickou akci Tom Clancy's Splinter Cell nezapomněli a že se jednoho dne vrátí. Pouze nechtěli oznamovat nový díl, když mají hráči na výběr mezi The Division a Rainbow Six Siege. Jak se ale zdá, letošní rok bude patřit Samu Fisherovi.

Co myslíte, jaký by nový Splinter Cell mohl být? Vrátí se Ubisoft ke kořenům série a zaměří se čistě na stealth, nebo bude pokračovat ve stylu z minulého dílu s podtitulem Blacklist, kde se vývojáři snažili namixovat kradmý pohyb s moderní akční hratelností?

„Povedený přírůstek do rodiny úspěšných stealth akcí, kde si dosyta užijete přechytračení spousty nepřátel s pomocí parádních agentských gadgetů,“ napsali jsme do verdiktu recenze Splinter Cell: Blacklist. Hru jsme hodnotili známkou 8/10 za rozdílné přístupy k hraní, design úrovní, vedlejší (kooperativní mise), prostor pro plánovaný postup i divokou improvizaci, agentské vychytávky a gadgety a za několik povedených vtipných momentů.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
23cicer
  1x    16.3.2018 17:27 23cicer

u blacklistu byl slusny hned rozjezd kampane + sympaticky letadlo, kde mohl clovek na chvili spocinout (:

OneShot
      16.3.2018 12:30 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Někde jsem slyšel, že u Blacklistu nebyl Ironside, protože potřebovali, aby herec a dabér byli jedna osoba (kvůli mo-cap scénám) . Jestli tomu je tak, pak to bude nejspíš platit i pro tento díl.

Corvus napsal:Ironside by se prý vrátit měl... není to potvrzená informace, ale prý to on sám někomu tvrdil... Tak doufejme.

Corvus
  1x    16.3.2018 08:09 Corvus

@ odpověď na komentář od dais:Dron byl již v blacklist = dávno před Watch Dogs a Ghost Recon Wildlands ;-)

dais napsal:Očekávam drona a open world :D

OldSnakeBossMGS
      15.3.2018 22:32 OldSnakeBossMGS

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak to by sem skoro radostí vyletěl z kůže. :-D Sám v podání M. Ironsida je mezi mými top 5 nejoblíbenějšími herními charaktery. :-) skvělá zpráva díky za naději...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Ironside by se prý vrátit měl... není to potvrzená informace, ale prý to on sám někomu tvrdil... Tak doufejme.

Corvus
  1x    15.3.2018 20:13 Corvus

@ odpověď na komentář od OldSnakeBossMGS:Ironside by se prý vrátit měl... není to potvrzená informace, ale prý to on sám někomu tvrdil... Tak doufejme.

OldSnakeBossMGS napsal:No kdyby se ještě vrátil Ironside bylo by to super. BlackList byl po hratelné stránce fajn ale ten novej mocap/dabéra mi to docela pokazil. Osobně mi přišlo že od Convictionu na který blacklist navazoval Sam omladnul o 15let a přišel o značnou část charakteru. Takže po skvělém hereckém výkonu v Conviction který ale byl hratelností trošku více mimo duši série sem jej prosťe nedokázal brát jako Sama. Jako vyměnit Haitera v roli SOLID Snaka, neodpustitelné. Nebo když už tak alespoň adekvátní náhradou a rovnou novou postavou. Schválně porovnejte dabing Sama v Chaos Theory a Blacklistu. Rozdíl obrovský a to nebylo potřeba mít epické cutsceny stačil rozhovor Sama s Grim a děj krásně plynul i bez zbytečného hipovaní vybuchujících budov. Nebo si stačí pustit Launch trailer na Conviction a Blacklists a uslyšíte jak moc markantní rozdíl to je. Doufám že už se nebude zacházet do zbytečností typu MarknExecute a dostaneme parádní stealth který tu nebyl od Double Agenta a který sakra jako fandové původního pojetí chceme zpátky;-)

OldSnakeBossMGS
      14.3.2018 22:26 OldSnakeBossMGS

No kdyby se ještě vrátil Ironside bylo by to super. BlackList byl po hratelné stránce fajn ale ten novej mocap/dabéra mi to docela pokazil. Osobně mi přišlo že od Convictionu na který blacklist navazoval Sam omladnul o 15let a přišel o značnou část charakteru. Takže po skvělém hereckém výkonu v Conviction který ale byl hratelností trošku více mimo duši série sem jej prosťe nedokázal brát jako Sama. Jako vyměnit Haitera v roli SOLID Snaka, neodpustitelné. Nebo když už tak alespoň adekvátní náhradou a rovnou novou postavou. Schválně porovnejte dabing Sama v Chaos Theory a Blacklistu. Rozdíl obrovský a to nebylo potřeba mít epické cutsceny stačil rozhovor Sama s Grim a děj krásně plynul i bez zbytečného hipovaní vybuchujících budov. Nebo si stačí pustit Launch trailer na Conviction a Blacklists a uslyšíte jak moc markantní rozdíl to je. Doufám že už se nebude zacházet do zbytečností typu MarknExecute a dostaneme parádní stealth který tu nebyl od Double Agenta a který sakra jako fandové původního pojetí chceme zpátky;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

vtap
      14.3.2018 18:51 vtap

Ještě letos a bude to v pořádkuKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Virus
      14.3.2018 14:56 Virus

Tak konečně! ? To to trvalo. :>

Bobestom
      14.3.2018 11:19 Bobestom

Prosím něco jako Splinter Cell Conviction - ten byl boží :-) ...

OneShot
  1x    14.3.2018 10:42 OneShot

Ubisoft snad dobře ví, že zdaleka nejoblíbenější díl Splinter Cellu je Chaos Theory. Radši bych pořádnou SP kampaň, na úkor multiplayeru a vedlejších (co-op) misí.

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.