Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Vyšel The Raven Remastered, zdarma pro majitele originálu

Úterý 13.3.2018 17:03
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Vyšel The Raven Remastered, zdarma pro majitele originálu
Detektivka se dočkala plnohodnotného remasteru s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily.

 

Pro PC, PlayStation 4 a Xbox One dnes vyšel remaster detektivní adventury The Raven: Legacy of a Master Thief, která původně spatřila světlo světa v roce 2013 ve verzi pro PC. Pokud vlastníte originál na Steamu nebo GOG, tak se vám The Raven Remastered automaticky a hlavně zdarma objeví v knihovně.

Za The Raven Remastered stojí společnost THQ Nordic, která vylepším pověřila studio KING Art Games. Tvůrčí celek se měl postaral o plnohodnotný remaster s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily. Pochopitelně nechybí HD rozlišení. Cena byla stanovena na necelých devět stovek.

The Raven Remastered hráče zavede do Londýna roku 1964. V místním muzeu někdo ukradl vzácný drahokam a na místě činu zanechal havraní pero, které signalizuje, že by někdo mohl jít ve stopách legendárního mistrovského zloděje. Ten před lety záhadně zmizel. Není tak divu, že se o případ začne zajímat pupkatý detektiv Legrand, jenž má s havranem nevyřízené účty. Na hráči bude pustit se do zkoumání důkazů, vše objasnit a snad i chytit zloděje. Nebude to ale nic jednoduchého, v rámci pátrání se podíváte do švýcarských Alp, na majestátní výletní loď nebo do káhirského muzea.

Původní PC verze The Raven: Legacy of a Master Thief získala v hodnocení od novinářů v průměru 74 procent, zatímco hráči se přiklánějí spíše k 7/10. Na Steamu jsou recenze spíše kladné.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
EvilFunCore
      13.3.2018 22:53 EvilFunCore

Něco na způsob L. A. Noire ?

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.