Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Trailer láká na poslední DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Úterý 13.3.2018 20:20
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Trailer láká na poslední DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus
Třetí epizoda série The Freedom Chronicles je ode dneška k dostání.

 

Dnes v noci došlo na vydání posledního placeného DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus a zároveň poslední epizody série The Freedom Chronicles, která měla za cíl představit trojici fiktivních komiksových postav v jejich boji proti nacistům.

Jedná se o přídavek s názvem The Deeds of Captain Wilkins. Ten se zaměřuje na kapitána Geralda Wilkinse, proslulého hrdinu americké armády, který míří na Aljašku, aby překazil plány nacistů a použití jejich ničivé zbraně. Tohle dobrodružství vás vyjde na 9,99 euro, pokud náhodou nevlastníte Season Pass za 24,99 euro.

Jako obvykle jsme se několik hodin po vydání DLC dočkali traileru, který ukazuje, co nás v nejnovějším přídavku čeká. Za sebe mohu říct, že jsem tentokrát po dohrání nebyl tak zklamaný jako v případě předešlých epizod, které z mého pohledu vážně za moc nestály. O zázrak ale nejde ani tentokrát. Bližší dojmy si nechám na článek, který si, jak doufám, budete moci přečíst již brzy.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
fleddy
      14.3.2018 23:05 fleddy

@ odpověď na komentář od Virus:Jen bych ještě doplnil komentář Cvrndy. Jedná se o trofej za dohrání hry na nejtěžší obtížnost BEZ SMRTI a možnosti uložit hru. Jsem zhruba v půlce hry, hraju na na nejvyšší obtížnost úber (obtížnost mein leben se odemkne potom) a je to opravdu řežba, nechápu jak to někdo dohrál bez jediné smrti. Podle toho co jsem vyčetl, tak celosvětově tuto trofej získalo zatím pouze 42 borců.

Virus napsal:Já to ještě nehrál, pač čekám na češtinu, ale možná už je hotová, (dlouho jsem nekoukal) nevím. A co je to za trofej?

Virus
      14.3.2018 20:20 Virus

@ odpověď na komentář od Cvrnda:Jaj. Já předešlé hry dokázal jen asi na 3. nebo 4. nejtěžší. :-D

Cvrnda napsal:Jde o achievement/trofej za dohrání hry na suverénně nejtěžší obtížnost. A protože i na střední obtížnost je ta hra leckdy o držku, tak je Mein Leben vážně výzva

Cvrnda člen redakce
      14.3.2018 20:01 Cvrnda

@ odpověď na komentář od Virus:Jde o achievement/trofej za dohrání hry na suverénně nejtěžší obtížnost. A protože i na střední obtížnost je ta hra leckdy o držku, tak je Mein Leben vážně výzva

Virus napsal:Já to ještě nehrál, pač čekám na češtinu, ale možná už je hotová, (dlouho jsem nekoukal) nevím. A co je to za trofej?

Virus
      14.3.2018 19:39 Virus

@ odpověď na komentář od fleddy:Já to ještě nehrál, pač čekám na češtinu, ale možná už je hotová, (dlouho jsem nekoukal) nevím. A co je to za trofej?

fleddy napsal:Pokořil tu někdo trofej Mein leben v základní hře? ? ? Pokud jo tak respekt. .

fleddy
      13.3.2018 22:20 fleddy

Pokořil tu někdo trofej Mein leben v základní hře? ? ? Pokud jo tak respekt. .

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.