Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 12. až 18. června

Neděle 18.6.2017 16:16
Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček, Rubrika: SPECIÁL
PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Switch

Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 12. až 18. června
Wolfenstein 2: The New Colossus, The Evil Within 2, Metro Exodus, Assassin's Creed: Origins, Xbox One X, The Crew 2, Forza Motorsport 7, prequel Life is Strange, remaster Age of Empires, nezávislost tvůrců Hitmana a další.

 

E3 je za námi, což znamená, že se v týdnu objevilo nevídané množství novinek. Rozhodli jsme se zaměřit tento týdenní souhrn na odhalení nových titulů, případně přiblížení her, o nichž jsme se v týdnu dozvěděli značné množství nových informací nebo o kterých jsme naopak neslyšeli již delší dobu. Do jednoho článku tohoto formátu opravdu nelze nacpat všechny zajímavé informace a tituly z E3, zvlášť když musí být prostor i pro zprávy, které s ní úplně nesouvisí. A tak vás v případě zájmu odkážeme na sourhny konferencí, na něž se můžete snadno dostat díky odkazům umístěným v textu, nebo na kompletní přehled všeho spojeného s výstavou v Los Angeles.

BJ Blazkowicz se probouzí, Wolfenstein 2: The New Colossus oznámen

V pondělí ráno došlo na plnohodnotné odhalení střílečky Wolfenstein 2: The New Colossus, která vyjde 27. října 2017 pro PC, PS4 a Xbox One. BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata. Svět Wolfensteina ale rozhodně není světem, kde by mohli v klidu vyrůstat jejich potomci, protože Frau Engel a její nacističtí kolegové stále vládnou světu železnou pěstí s hákovým křížem na každém kloubu. A tak musí Blazko a jeho noví i dobře známí přátelé začít s revolucí napříč Amerikou. Opět nás čeká likvidace nacistů a jejich zrůdných robotických výtvorů, řada zbraní, z nichž některé můžete nosit v každé ruce, výrazné postavy nebo pestré lokace. Hru pohání engine id Tech 6 a u kormidla vývoje je opět studio MachineGames. K dispozici jsou také letmé informace o Season Passu a přiblížení sběratelské edice, herního světa a boje.

Assassin's Creed: Origins v prvním traileru a gameplay záběrech

Nový díl Assassin's Creed byl konečně oficiálně představen. Assassin's Creed: Origins skutečně vyjde 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One, jak se dříve spekulovalo. Nálož informací, které se nakonec ukázaly jako pravdivé, jsme vám přinesli už v minulém týdnu. Tento týden tu máme hlavně trailer doplněný o gameplay záběry, screenshoty a jednotlivé edice hry. Dále jsme se věnovali dalšímu traileru, ukázce soubojů v gladiátorské aréně, vývojářskému deníku a detailnímu přehledu jednotlivých stromů schopností.

Ze Scorpia je Xbox One X

Společnost Microsoft oznámila novou konzoli. Z takzvaného Projectu Scorpio se stal Xbox One X, který se začne prodávat 7. listopadu letošního roku. Xbox One X je nejvýkonnější konzole na světě. Pochlubí se výkonem 6 teraflopů, 12 GB GDDR5 RAM, 1TB pevným diskem a 4K ultra HD Blu-ray mechanikou. Díky tomu má být Xbox One X schopen spustit hry v rozlišení 4K. Hry tak budou vypadat nejen lépe, ale zároveň se i rychleji načítat. Podle Microsoftu je Xbox One X zároveň nejmenší konzolí, menší než Xbox One S. Pokud si Xbox One X budete kupovat, tak se můžete spolehnout na vylepšení u mnoha starších her, které využijí výkon nové konzole a poběží v rozlišením 4K. Podporu získají formou bezplatného patche. Cena Xboxu One X u nás bude 13 490 Kč a v prodeji bude od 7. listopadu, tedy v den, kdy vyjde po celém světě. Na Slovensku bude stát 499 euro. Zajímavé je, že Microsoft bude Xbox One X prodávat pod cenou.

Recenze: WipEout Omega Collection - vstupní bod pro nováčky série i gejzír nostalgie pro otrlé piloty

Stísněné prostory metra se vrací v Metro Exodus

Na E3 nechybělo ani nové Metro. Metro Exodus je příběhovou střílečkou z pohledu první osoby, která kombinuje smrtící souboje, stealth, průzkum, přežívání a nehostinný svět. Tentokrát nezůstane jen u Moskvy a vydáme se dál do post-apokalyptického Ruska, kde dostaneme možnost zkoumat ruskou přírodu v obrovských nelineárních levelech a sledovat příběh inspirovaný knihou 2035 od Dmitryho Glukhovského. Děj by se měl odehrávat v roce 2036, přičemž vývojáři slibují velké nelineární levely, nádherný a nebezpečný svět s denním a nočním cyklem a dynamickým počasím, výrobu a úpravu zbraní, souboje s lidmi a příšerami, hutnou atmosféru a především nelineární příběh. Metro Exodus vyjde v roce 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. A aby bylo jasno, nejde o hru v otevřeném světě.

Bojte se s The Evil Within 2

Na pondělní E3 konferenci Bethesdy došlo k oficiálnímu oznámení The Evil Within 2. Hlavní roli opět hraje detektiv Sebastian Castellanos, který je tak trochu na dně. Jakmile ale dostane šanci zachránit svou dceru Lily a odhalit motivy organizace Mobius, musíte se spolu s ním postavit všem hrůzám, vyzbrojeni různými zbraněmi a pastmi. Nebo se můžete plížit ve stínech. To všechno ve městě Union, v němž najdete jak klaustrofobické prostory typické pro první díl, tak otevřenější lokace, které můžete zkoumat podle vlastního uvážení. Jako obvykle ale budete trpět nedostatkem munice a dalších zdrojů. Na The Evil Within 2 opět pracuje studio Tango Gameworks pod vedením Shinjiho Mikamiho. Hra vychází 13. října 2017 pro PC, PS4 a Xbox One. Oznámení hry přitom doplňuje gameplay trailer a příběhový trailer.

Anthem od BioWare nás postaví do role ochránce zbytku lidstva

Anthem, nová značka od BioWare, slibuje nádherné post-apokalyptické prostředí se sci-fi prvky. V nové ukázce uvidíte zejména skvělou grafickou stránku hry. V roli tzv. Freelancera máte za úkol chránit zbytky lidstva před hrozbami za zdí bezpečných lidských sídel, a to za pomoci vašeho obleku Javelin. Ten půjde upravit a bude několik druhů. Z dalších informací, které jsme se dozvěděli během E3, víme, že hra půjde hrát a dohrát v singleplayeru. Má sice nabízet kooperaci, ale pokud budete chtít hrát úplně sami, můžete. Lákadlem hry by měl být také obrovský výběr zbraní a různorodí nepřátelé. Anthem přitom běží na Frostbite enginu a cílem je, aby jí mohl člověk hrát dlouhou dobu a pokaždé, když se vrátí, zažil něco nového. Anthem vyjde na podzim příští roku na PC, PS4 a Xbox One a fanoušky BioWare jistě potěší, že se na příběhu hry podílí oblíbený scénárista a spisovatel Drew Karypshyn.

Recenze: Everspace - navenek klasická rogue-like hra ve vesmíru, v jádru něco víc

Days Gone poodhaluje fungování světa a herní mechaniky

Desetiminutová ukázka z Days Gone představila základní principy hry a poodhalila, co vše může hratelnost nabídnout. Jak už naznačil první trailer, hlavním dopravním prostředkem po rozsáhlém a detailním světě bude váš motocykl. Svět je totiž plný nepřátel, a to jak lidských, tak zvířecích. Záběry představují nejspíše jednu z příběhových misí, jejíž průběh ukazuje, jaké nástroje budete moci využívat a jak moc volnou ruku budete mít při plnění misí. Prozatím vše nasvědčuje tomu, že bude ve vašich rukou, jak moc nápadný způsob postupu zvolíte. Z traileru lze však také vyčíst značný příklon k vyprávění příběhu.

Forza Motorsport 7 na Xboxu One X ve 4K při 60fps

Na E3 nemohla chybět ani nová Forza. Microsoft představil Xbox One X a zároveň ukázal závody, které připravuje studio Turn 10 na 3. října 2017, a to pro Xbox One X, Xbox One a Windows 10. Právě na Xboxu One X má mít šokující detaily a zahrnout přes 700 Forzavista automobilů, včetně značek Ferrari, Porsche a Lamborghini. Závodit se bude ve více než 30 lokalitách, kde se budou podmínky měnit při každém závodu. Ve Forze 7 bude i vůz 2018 Porsche 911 GT2 RS, se kterým si v žádné jiné hře nezajezdíte. Dalším lákadlem Forzy 7 je Dubaj, která se ukázala i v traileru. Odhalení nové Forzy záhy doplnily HW nároky PC verze.

Dishonored: Death of the Outsider představí staré známé

Přání fanoušků se splnila. Série Dishonored ještě neodchází ze scény a na jeviště se vrací oblíbený zabiják a Corvův rival Daud a jeho kolegyně Billie Lurková, a to v samostatně hratelném rozšíření Dishonored: Death of the Outsider. které vyjde 15. září pro PC, PS4 a Xbox one. Daud a Billie se pokusí sejmout samotného Outsidera a samozřejmě nás čekají nové schopnosti, zbraně a prostředí, i když se Death of the Outsider stále odehrává v Karnace, městě z Dishonored 2. Bojovat bychom měli proti starým i novým nepřátelům. Nejzajímavějším je ovšem tzv. Original Game Plus, díky níž budete moci v datadisku používat některé schopnosti z původní hry a doslova tak rozpoutat „kreativní chaos".

Recenze: Killers and Thieves - vedení zločinného syndikátu s mnoha zásadními nedostatky a nedodělky

Life is Strange: Before The Storm v prvním traileru

Čerstvě oznámený prequel populárního Life is Strange nás vrátí o tři roky zpět před události původní hry. Hrát budeme za šestnáctiletou Chloe Price, která bude spolupracovat s Rachel. Before the Storm však není vyvíjeno týmem Dontnod, ale Deck Nine Games, protože v Dontnod pracují na plnohodnotném pokračování. Ve hře nebude přetáčení času, ale i tak se v ní mají dít divné věci. Cílem vývojářů je, aby vyprávěli příběh, který neznáme. Dohrání hry by přitom mělo trvat 6 až 9 hodin a ke koupi budou tři verze - kompletní sezóna obsahující všechny tři epizody, Season Pass obsahující druhou a třetí epizodu (když si koupíte první epizodu zvlášť) a Deluxe Edition. Ta obsahuje všechny epizody, Outfit Pack (tři obleky pro Chloe), bonusovou epizodu Farewell, v níž budeme naposled hrát za Max z původní hry, a mód Mixtape, v němž lze vytvořit playlist licencované hudby použité ve hře. První epizody tohoto třídílného příběhu se dočkáme už 31. sprna, a to na PC, PS4 a Xbox One. Na podobu hry se můžete podívat i díky 20 minutám záběrů z hraní, které doplňuje informace, že postava Chloe bude nadabována někým jiným než v původním Life is Strange.

Skull and Bones slibuje kruté pirátské dobrodružství na moři

Skull and Bones od Ubisoftu slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství plné plundrování a soubojů v Indickém oceánu. Mezi největší přednosti patří dynamický ekosystém, který reaguje na všechno, co hráč udělá, a v němž bude vaším úkolem se stát nejobávanějším pirátem. Kromě toho má hra nabízet multiplayer a PVP mód. Ve Skulls and Bones bude i robustný RPG systém a bez taktizování na moři moc nevydržíte. Hráči navíc budou moci vytvořit pirátské gangy a spolu se vydat vstříc silnějším protivníkům. Kromě úpravy vašeho piráta si budete moci upravovat i vaší loď, přičemž lodě budou mít různou úlohu. I když by mělo dojít na nějaké interakce na souši, většina hry se má odehrávat právě na vaší lodi. A to nejlepší na konec: údajně bychom se měli dočkat i singleplayeru s příběhem. Hra vyjde až na podzim příštího roku.

Call of Duty: WWII v nadupaném multiplayerovém traileru

Ve dvouminutovém videu se nám představilo několik vybraných lokací z Call of Duty: WWII, do nichž se podíváme v multiplayer. Ukázal se nám i nový mód War, který doprovází příběhové pozadí. Trailer je nabitý akcí, násilím a ukazuje něco i ze samotného zbrojního arzenálu. Již víme, že systém Create-a-Class nahradí Divize, kde jednotlivé třídy budou zaměřené na odlišný způsob vedení boje. Hra se také dočká uzavřené multiplayerové bety, do níž se člověk dostane pouze za předobjednávku. Betatest proběhne nejprve na konzoli PS4 již 25. srpna. Xbox One bude následovat 1. září, o betě pro PC zatím nepadlo ani slovo. Bližší detaily o Call of Duty: WWII najdete v rozsáhlém souhrnu informací.

Recenze: Arms - bojovka s pocitem uspokojení

Far Cry 5 vypadá jako moderní, vidlácká kovbojka

Konečně jsme se dočkali prvního pořádného pohledu na nový díl Far Cry. Ten nás zavede do americké Montany, kde budeme bojovat proti kultu. Na konferenci Ubisoftu na E3 jsme viděli krátký trailer a tříminutovou ukázku, ve které můžeme vidět nějakou tu přestřelku a rychlý sestřih našich parťáků a všeho možného, co můžeme ve hře dělat. Letadla, výbuchy, tuna střílení a pes po boku, nic z toho nebude ve Far Cry 5 chybět. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One 27. února 2018. Podívat se můžete i na delší záběry z hraní.

Oznámen Metroid Prime 4 pro Switch

Společnost Nintendo vyslyšela fanoušky, kteří hlasitě volají po novém díle série Metroid. Tentokrát si zástupci Nintenda nezakryli uši a nedělali 'LALALALALA', ale vyslyšeli prosby a připravují nový díl. Metroid Prime 4 je v přípravě pro Switch. Na detaily si musíme počkat, zatím se můžete podívat na teaser trailer.

Monster Hunter World pro PS4 a Xbox One začátkem roku 2018

Jednou z novinek, které si Sony přichystala na letošní E3, bylo představení Monster Hunter World pro PS4. Titul se ale chystá i pro Xbox One a PC. Konzolové verze by měly vyjít začátkem roku 2018, verze pro stolní počítače až později v blíže nespecifikovaném termínu. Ve hře se ujmeme role lovce, jenž bude prozkoumávat nový kontinent známý jako New World. Ten by měl nabídnout bohatý a samostatně fungující ekosystém, do kterého se hráči dostanou pomocí drop-in multiplayeru. Kdykoli tedy bude třeba přítomnost dalších hráčů, mohou se kdykoli připojit. Rozsáhlý svět nabídne kromě velkého množství divoké fauny a flóry také absenci nahrávacích obrazovek a plynulé přechody mezi dnem a nocí.

Preview: Cars 3 - na první pohled hra pro děti, která dokáže i dospělého hráče zabavit na hodně dlouho

E3 trailer láká na PES 2018

Společnost Konami při příležitosti E3 v Los Angeles vydala nový trailer vnadící na Pro Evolution Soccer 2018. Ten ukazuje více ze samotné hry a dává tušit, že PES bude letos realističtější a po grafické stránce propracovanější. Pochopitelně zahrne i MyClub, v němž nebude chybět Maradona ani rychlík Usain Bolt, který bude v MyClubu skutečně hratelný. Nechybí ani jeho typická póza po úspěšném sprintu. Jen to má jedno ale, Usain Bolt je bonusem pro předobjednávky digitálních verzí nebo je součástí Day One edice. Vývoj PES 2018 má každopádně opět na starost tým PES Productions, který plánuje hru uvést na trh 14. září 2017 ve verzích pro PC, PlayStation 4, Xbox One, PS3 a X360. Samozřejmostí je podpora a využití výkonu PS4 Pro a určitě i Xboxu One X. Tvůrci přitom tvrdí, že nejlepší verzí bude ta pro PC.

V The Crew 2 budou auta, motorky, lodě nebo letadla

Přišlo vám původní The Crew dost rozsáhlé? The Crew 2 bude ještě větší a zahrne nejen vozidla všech druhů a motorky, ale rovněž lodě a letadla. The Crew 2 vyjde na začátku roku 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ubisoft tvrdí, že The Crew 2 zachytí vzrušení amerického duchu motorsportu v jednom z nejvíce vzrušujících otevřených světů. Hra je zasazena do obrovského a pestrého světa Motornation. Zahrnuje americká města a památky a vychutnáte si v něm závodění na zemi, na moři a ve vzduchu. Závodit opět budete od pobřeží k pobřeží, ale také v pouličních závodech, v terénu a v dalších druzích disciplín. Chybět nebudou příběhové mise, různé soutěže, turnaje a náhodná setkání. Mezi autem, člunem a letadlem lze přitom libovolně přepínat.

Kriminální Hidden Agenda od tvůrců Until Dawn

Autoři originálního survival hororu Until Dawn představili další hru, která spojuje inovativní přístup a hororový zážitek. Hidden Agenda je multiplayerový kriminální titul s prvky hororu, ve kterém se pomocí technologie PlayLink může utkat až pětice hráčů. PlayLink umožní komunikovat hráči se hrou pomocí mobilního telefonu, a tak má každý z hráčů svůj vlastní displej a může dostávat odlišné informace než ostatní. Hidden Agenda je díky svému kriminálnímu zasazení především o tom, jak budete věřit ostatním hráčům a po vzoru Until Dawn budete rovněž rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo ne. Navíc nejde o jediný titul využívající technologie PlayLink, v přípravě jsou také hry That’s You, Frantics, Singstar Celebration a Knowledge is Power.

Preview: Pit People - tahové RPG o velkolepém dobrodružství bezvýznamného sedláka

Ubisoft má vlastní No Man's Sky, jmenuje se Starlink: Battle for Atlas

Ve Starlink: Battle for Atlas jste v partě hrdinských mezihvězdných pilotů, kteří bojují za osvobození hvězdného systému Atlas, na který mají spadeno zlé robotické síly. Svou vesmírnou stíhačku si budete moci všelijak upravit, v kreativitě se prý meze nekladou a změny budou mít vliv na fyziku lodi. Celkem prozkoumáte 7 jedinečných planet a prostorů a každá planeta má svou vlastní identitu, ekosystém a divokou zvěř. Z planety budete moci letět přímo do vesmíru, bojovat nebo se podívat do jiného světa. Svět se má navíc vyvíjet v závislosti na vašich činnostech a volbách. Nepřátelé mají na vše reagovat a bojovat inteligentně. Starlink: Battle for Atlas působí jako trošku jiný No Man's Sky a je naplánován na podzim 2018 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Hru připravuje a využívá Snowdrop Engine (The Division).

Původní Age of Empires se vrací v remasterované definitivní edici

Po dvaceti letech od vydání původního Age of Empires nás čeká návrat do dob minulých. Seznamte se s definitivní edicí Age of Empires. Ta nabídne nejen podporu 4K rozlišení a HD grafiku, ale také vylepšené herní prvky, multiplayer přes Xbox Live, remasterovaný soundtrack a pořádnou dávku nostalgie pro ty, co pamatují hodiny prosezené u téhle klasiky. Předělávce se nevyhnuly ani všechny animace a další prvky. Hra nabídne vylepšené uživatelské rozhraní atp. A aby toho nebylo málo, můžete se také přihlásit do bety.

Z IO Interactive je nyní nezávislé studio

Když se v poslední době mluvilo o dánském studiu IO Interactive, bylo to především kvůli tomu, že mu dával vydavatel Square Enix sbohem. A to proto, že se vydavatel snaží více zaměřit na klíčová studia a značky, mezi kterými zjevně nebylo ani IO Interactive, ani Hitman. Krátce na to se objevily nepodložené informace, že značka Hitman zůstane u IO Interactive, kteří zároveň hledají investory, aby mohli nadále přežít. Po více než měsíci od původního oznámení tu konečně máme definitivní zprávu o tom, jak to všechno nakonec dopadlo. A dopadlo to díky bohu pozitivně. Na oficiálním blogu výkonný ředitel studia Hakan Abrak oznámil, že tým je nyní zcela nezávislý a vlastní veškerá práva na značku Hitman. Může si tedy s Hitmanem dělat, co chce, přičemž v IO Interactive mají podle všeho ambiciózní plány do budoucna.

Speciál: E3 2017: Microsoft, Bethesda a ti ostatní

Beyond Good & Evil 2 je skutečně prequel

Ubisoft překvapil a ukázal trailer z Beyond Good & Evil 2, na kterém se dělá již mnoho let. Podle spekulací měl být celý koncept změněn a předělán, což je důvod, proč ještě nevyšla. Těšit se máme na epické vesmírné dobrodružství a cestu do Systemu 3, kde zažijeme to, co předcházelo jedné z nejoblíbenějších her Ubisoftu. Ano, půjde o prequel. Tohle dobrodružství si budete moci zahrát sami nebo s přáteli v rozsáhlém online hřišti. Pokud máte Beyond Good & Evil rádi, můžete se zaregistrovat do speciálního programu a pomoci vývojářům s vývojem. Na datum vydání a platformy si musíme ještě počkat, podle všeho je ale Beyond Good & Evil 2 ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

V hororové stealth akci A Plague Tale bojujete s dívkou proti krysám a inkvizici

Píše se rok 1349, ve Francii řádí mor a lidé se na vesnicích a městech bojí o život. Na temný příběh hororové stealth akce A Plague Tale: Innocence se podíváme očima dívky jménem Amicia, která je se svým mladším bratrem Hugem na útěku. Dvojici mladých hrdinů pronásleduje inkvizice, která hledá obětního beránka této „apokalypsy“. Naší dvojici čeká velmi nebezpečná cesta, na které spojí síly s dalšími sirotky. A Plague Tale: Innocence je novinka od vydavatelské společnosti Focus Home Interactive. Vývoj má na starost francouzské Asobo Studio, které vypomáhalo s plošinovkou ReCore nebo závody The Crew. A Plague Tale: Innocence vyjde v dosud nestanovený termín na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Scénář hry Detroit: Become Human má dva tisíce stran

Minulý rok jsme se dozvěděli, že David Cage psal scénář pro Detroit: Become Human přes dva roky. V pátek jsme se dozvěděli, proč tomu tak bylo. Cage prozradil, že scénář má dva tisíce stran. Jak bývá u her od francouzského studia Quantic Dream zvykem, Detroit: Become Human bude stát na příběhu, který bude vyprávěn prostřednictvím vašich rozhodnutí. David Cage se svým týmem sází na interakci s prostředím a hraní za různé postavy, abyste viděli příběh z různých úhlů pohledu. Detroit: Become Human tak nebude mít pouze jiná zakončení, ale zejména různé cesty, kterými budete vytvářet odlišná zakončení. Příběhy jednotlivých postav začínají paralelně a vytváření jeden obrovský scénář. Hra vyjde na PlayStation 4, datum vydání oznámeno nebylo, zato jsme se dočkali nového traileru.

Speciál: E3 2017: Sony, Ubisoft, PC Gaming Show a ti ostatní

Vývoj OpenIV modu pro GTA IV a GTA V po deseti letech zastaven

Jestli se věnujete moddingu GTA IV nebo GTA V, nejspíš jste se setkali s modifikací OpenIV, která slouží jako editor a správce souborů obou her, díky němuž je možné vkládat do všelijaké mody. OpenIV je na světě už téměř deset let, ale ve čtvrtek jí zazvonil umíráček. Právníci společnosti Take-Two Interactive, pod níž spadá i Rockstar, zaslali autorům modu žádost o zastavení vývoje a distribuce modu, protože prostřednictvím OpenIV modu mohou třetí strany obejít zabezpečení hry a modifikovat soubory nepovoleným způsobem. Podle autorů není OpenIV mod škodlivý, ale i tak se rozhodli vyhovět a modifikace nebude dále vyvíjena a distribuována. Spolu s OpenIV zaniká i mod, který měl do GTA V přenést město Liberty City z GTA IV. Rockstar o den později vydal oficiální prohlášení, v němž stojí, že tvůrci nechtějí zlikvidovat singleplayerové mody, avšak OpenIV ohrožoval GTA Online, které Take-Two i Rockstar bedlivě chrání, protože jde o značný zdroj výdělku. V Rockstaru se tedy snaží vymyslet, jak práci modderů podporovat tak, aby neměla vliv na GTA Online.

Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika

v novém dobrodružství Lary Croft podle všeho zavítáme do Mexika a k Mayským pyramidám. Vyplývá to z materiálů marketingové společnosti Takeoff, která na svých stránkách zveřejnila artworky z Shadow of the Tomb Raider. Na nich jsou k vidění Mayské pyramidy, kopí, mačeta nebo meč. Tahle firma se stará o marketing různých titulů a jiných značek - vyrábí kupříkladu loga nebo videa. To už je v pořadí druhý důkaz o tom, že Square Enix připravuje další dobrodružství s Larou Croft, které ponese název Shadow of the Tomb Raider. Koncem minulého roku jsme mohli vidět údajnou fotku z metra v Montrealu a teď tohle. K oficiálnímu oznámení nového dílu Tomb Raider, které je pokračováním restartu z roku 2013 a Rise of the Tomb Raider, má přitom dojít ještě letos.

Mario + Rabbids Kingdom Battle je taktické RPG

Ředitel Ubisoftu potvrdil dlouho spekulované RPG Mario + Rabbids Kingdom Battle. Hra je určena pro Nintendo Switch a půjde o Mario hru s králíky, v níž nechybí tahové souboje s různými nepřáteli a bossy. V zásadě tak jde o taktické RPG, v němž se můžete krýt, skákat a využívat různé schopnosti postaviček. Samotné boje mají tvořit 65 procent z celkové náplně hry a budou vyžadovat taktiku. Zbývajících 35 procent je průzkum světů. Světy budou čtyři, každý je odlišný a v každém najdete jiné protivníky. V Mario + Rabbids Kingdom Battle je osm hratelných postav a každá z nich má svůj specifický styl a různé výhody a nevýhody. Chybět nebudou ani různé zbraně. Hrát můžete sami nebo v lokální kooperaci pro dva hráče, přičemž Mario + Rabbids Kingdom Battle vyjde 29. srpna 2017.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
six feet under
      20.6.2017 10:16 six feet under

Wolf a COD mi k plne spokojenosti staci, ted uz jen aby byla na podzim na trhu nejaka vhodna grafika kdyz to ti curaci co tezi kryptomenu vykoupily svineKomentář byl naposledy upraven upraven 20.6.2017 10:22

Původní verze před úpravami:Wolf a COD mi k plne spokojenosti staci, at ziji kluci a holky ze Sledgehammer, at ziji potomci Vikingu kluci a holky z Machinegames heja heja Sverige! ! !

dopitapetr
      19.6.2017 15:49 dopitapetr

Letošní E3 urodila obrovské množství parádních her, na které se prostě nejde netěšit. Mezi ty pro mě asi nejzajímavější bych zmínil The Evil Within 2, Metro Exodus, Assassin's Creed Origins, Anthem a remake Shadow of the Colossus, který považuji za největší překvapení.

Ales
      19.6.2017 09:18 Ales

Forza 7 prý bude na PC dosahovat velikosti nejméně 100GB. Co naše SSD disky? ; ( To se vyplatí opravdu X1X... :-)

Sedli14
      18.6.2017 22:54 Sedli14

Škoda, že Detroit: Become Human nevyjde na PC. Jedna z mála her, co mě opravdu zaujala svou originalitou.

Miky člen redakce
  1x    18.6.2017 18:17 Miky

@ odpověď na komentář od Demistrio:Je to tak. Xbox One X je menší než Xbox One S.

Demistrio napsal:"Xbox One X zároveň nejmenší konzolí, menší než Xbox One S" Cože?

Demistrio
      18.6.2017 18:03 Demistrio

"Xbox One X zároveň nejmenší konzolí, menší než Xbox One S" Cože?

Miky člen redakce
  2x    18.6.2017 17:19 Miky

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Ano, plánujeme ho na příští týden.

johnny_jay napsal:Můžeme očekávat článek, kde se vyjádříte k E3, co se Vám líbilo, co se Vám naopak nelíbilo a tak podobně?

johnny_jay
      18.6.2017 17:15 johnny_jay

Můžeme očekávat článek, kde se vyjádříte k E3, co se Vám líbilo, co se Vám naopak nelíbilo a tak podobně?

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.