Uživatel nepřihlášen Přihlásit se

LITE verze (m.zing.cz)

Zobrazit klasicky (více obsahu, rubrik a funkcí)

Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika

Neděle 18.6.2017 14:21
Autor: Michal "Miky" Burian, Rubrika: Novinky
PC, PS4, Xbox One

Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika
S ikonickou archeoložkou podle všeho navštívíme Mayské pyramidy.

 

Zatímco Assassin's Creed: Origins nás zavede k pyramidám ve starověkém Egyptě, v novém dobrodružství Lary Croft podle všeho pro změnu zavítáme do Mexika a k Mayským pyramidám.

Vyplývá to z materiálů marketingové společnosti Takeoff, která na svých stránkách zveřejnila artworky ze Shadow of the Tomb Raider. Na nich jsou k vidění Mayské pyramidy, kopí, mačeta nebo meč. Tahle firma se stará o marketing různých titulů a jiných značek - vyrábí kupříkladu loga nebo videa.

To už je v pořadí druhý důkaz o tom, že Square Enix připravuje další dobrodružství s Larou Croft, které ponese název Shadow of the Tomb Raider. Koncem minulého roku jsme mohli vidět údajnou fotku z metra v Montrealu a dnes tohle.

K oficiálnímu oznámení nového dílu Tomb Raider, pokračování restartu z roku 2013 a Rise of the Tomb Raider, má dojít ještě letos.

Sdílejte

Komentáře čtenářů

Napsat komentář
eVe-CZ
      14.7.2017 10:19 eVe-CZ

Nevadí počkám si :-D :-D :-) já na tu hru nespechám být po mě tak ať vyjde až v roce 2021 ať to za to stojí :-)

Lazy
  1x    14.7.2017 08:44 Lazy

@ odpověď na komentář od eVe-CZ:Tento rok bych stim moc nepocital.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

eVe-CZ napsal:Teďkon sem znova rozehrál od začátku Laru z 2013 a plánuju pokračovat v Rise of tomb Raider , pokud tendle rok bude nový díl a bude kvalitní a neodfláknutý okay beru všemi deseti jelikož Lara je boží :-)

eVe-CZ
      14.7.2017 01:27 eVe-CZ

Teďkon sem znova rozehrál od začátku Laru z 2013 a plánuju pokračovat v Rise of tomb Raider , pokud tendle rok bude nový díl a bude kvalitní a neodfláknutý okay beru všemi deseti jelikož Lara je boží :-)

Carljack
  1x    20.6.2017 14:50 Carljack

Sakra jak já se na oznámení třetího TOMB RAIDERa těším, kór zasazení do MEXIKA, to by mohlo být hodně zajímavé, plus od tvůrců Deus Ex, vážně se těším.

dopitapetr
  1x    19.6.2017 07:36 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Alcatras:S tím bych moc nepočítal. Podle mě to bude hodně podobné těm předchozím dvou dílům, samozřejmě s nějakými novými hernímy prvky. ;-)

Alcatras napsal:Tak třeba tento díl se bude aspoň trochu podobat těm starším TB. Chtěl bych tam zase krátké oblečení a výstřihy, klasické hlavolamy, nějaké ty monstra a ne jak minulé. U takeho Tomb raider 2013 mi to nevadilo. Ale u 2 dílu už jo a ani jsem ho nekupoval. Fakt dělat to samé jak v jedničce, jako dojdi do lokace a nejdříve najdi součástky a xp body, vylepši si dovednosti a zbraně a pokračuj v příběhu. Chce to už něco nového. Klidně ať to je zas koridor, ale vzhledem k tomu, že to bude jen v Mexiku to bude zas lineární open world jako předchozí díly. Uvidíme :)

lukayson
  1x    18.6.2017 23:15 lukayson

@ odpověď na komentář od Ylbirda:Joo to je pravda, Legend měl dobrý balanc nepřátel, bylo tam obojí, taky se víc zapotím když vybafne medvěd :-D Má to pak skoro až hororovou atmosféru.

Ylbirda napsal:Já jsem byla vždycky radši za hry s víc lidma, nejlíp mi v tomhle ohlednu sednul Legend, lidi mě nevyděsí tolik jako medvěd, co se na mě vrhne :D Ale ty nové hry jsem nehrála, open world mě moc nezajímá.

Ylbirda
  1x    18.6.2017 22:11 Ylbirda

@ odpověď na komentář od lukayson:Já jsem byla vždycky radši za hry s víc lidma, nejlíp mi v tomhle ohlednu sednul Legend, lidi mě nevyděsí tolik jako medvěd, co se na mě vrhne :-D Ale ty nové hry jsem nehrála, open world mě moc nezajímá.

lukayson napsal:Jo je to pravda, ja hrál tomb raider 1996 a 1997, a potom legends anniversary a underworld a právě v těch posledních třech už lidi moc nebyli. Myslím si ale že z hlediska zábavy je lepší diverzita nepřátel a to nemluvim o tom aby tam byl i černoch a ženský ale právě ty zvířata a monstra.

lukayson
      18.6.2017 20:48 lukayson

@ odpověď na komentář od James Faith:Jo je to pravda, ja hrál tomb raider 1996 a 1997, a potom legends anniversary a underworld a právě v těch posledních třech už lidi moc nebyli. Myslím si ale že z hlediska zábavy je lepší diverzita nepřátel a to nemluvim o tom aby tam byl i černoch a ženský ale právě ty zvířata a monstra.

James Faith napsal:V posledních dílech?

Tahle změna proběhla už ve druhém díle v roce 1997, kdy výrazně narostl počet lidských nepřátel.

3 mise v Benátkách, 2 mise na ropné věži, 4 mise pod mořem, 2 mise v TIbetu a finále obsahovaly převážně lidské protivníky.

Coolumbus
  1x    18.6.2017 20:32 Coolumbus

Zpátky ke kořenům? No ... myslím, že se můžeme jen těšit :-D

CzePavel99
      18.6.2017 20:19 CzePavel99

Mayské pyramidy? To zní hodně dobře :-)

starší komentáře

Zpět na úvodní stránku© Xzone s.r.o.